fbpx
життєві історії
На моє повідомлення чоловік надіслав у відповідь два смайлика – чи то рeгоче, що я така буду «красива», чи обіцяє вникнути в ситуацію. Сиджу, не сплю. Злюся

На моє повідомлення чоловік надіслав у відповідь два смайлика – чи то рeгоче, що я така буду «красива», чи обіцяє вникнути в ситуацію. Сиджу, не сплю. Злюся

Ну, хто не знає – приймак – це той чоловік, який після весілля пішов жити до дружини. За матеріалами

Ось і у мене таке щастя. Живе, значить. Відносини недовгі наші, і цукерково-букетний період закінчився весіллям. Подарунки були скромні, як і весілля.

Подорожі ще не було. Запланували на наступний рік, і не куди-небудь, а на Кубу.

А поки квартиру чоловіка здаємо в оренду (у нього однокімнатна від бабусі залишилася), а у мене двокімнатна, але мама переїхала до бабусі. Заодно і за бабусею доглядає.

І ось, ці грошики за оренду квартири, ми вирішили не витрачати, а щомісяця відкладати. Повинна була вже зібратися невелика сума за півроку. А тут у мене зуби посипалися.

І треба два зуба ставити. Як не крути, а зуби – не задоволення, а необхідність. І я, повернувшись від доктора, показала чоловікові план лікування зубів, і все там розписано по пунктах, включаючи і лікування, і установку.

І тут раптом мій дорогий і коханий чоловік, каже, що зуби – це мої проблеми. Він мені допомагати не буде. Грошей давати на всю цю стоматологічну хpень (так і висловився), не має наміру.

Я йому нагадала, що у нас гроші є – ми ж квартиру здаємо. А чоловік свою лінію гне – це його квартира. І гроші його, і накопичуємо ми їх на подорож. А на зуби він не розраховував.

Тут вже я не витримала, закричала, що живе-то він в моїй квартирі. Посварилися, звичайно. Він грюкнув дверима, сказав, що ночувати не прийде.

Уже вночі прийшла від нього смс – він не має рації, але і я не права. А я не знаю, що написати – я його yбuти готова. І раз вже ніч проходить без сну, полізла я правду шукати – які витрати можуть бути загальними, а які тільки особистими.

У нас в родині заведено, що якщо є якісь проблеми, то вирішуємо їх спільно. Можливо, що він не звик до цього. Адже чоловік навіть і не знає, що я зі своїх грошей оплачую всі витрати по квартирі бабусі, так як мама змушена була залишити свою квартиру, і переїхала до бабусі після нашого весілля.

У чоловіка в родині було все інакше, як виявилося, батьки відкладали свої гроші, але кожен окремо. Витрати загальні – на проживання – вони скидаються кожен місяць, а все інше приватне, де кожен сам по собі.

Читайте також:– ВАМ ЩО, ЦЬОГО МOНСТРА ДЛЯ ДИТИНИ ШКОДА? УРOД ЯКИЙСЬ! ОЧЕЙ НЕМАЄ, ВУХ НЕМАЄ, А КАТЯ ТАК ДОБРЕ ГРАЄ! – СКАЗАЛА МАМА ДІВЧИНКИ. – КАТЯ, КИНЬ НЕГАЙНО! БАЧИШ, ЦЯ ЖАДІБНА ТІТКА ХОЧЕ ЗАБРАТИ СВОЮ МЕPЗЕННУ ІГРАШКУ!

Так, ми всі такі різні. Але не до такої ж міри.

Написала чоловікові смс, що я буду «красиво» виглядати на білому пісочку на Кубі без передніх двох зубів.

Він надіслав у відповідь два смайлика – чи то регоче, що я така буду «красива», то чи обіцяє вникнути в ситуацію. Сиджу, не сплю. Злюся.

Спасибі, що прочитали. Але ж щось треба робити? Хочеться життєвої ради, без втрати чоловіка.

facebook