fbpx
Шоу-бізнес
На них хочеться дивитися і дивитися! Але чому одна з найгарніших зіркових пар українського шоубізу досі не заспівала разом? Тарас тополя розкрив таємницю.

Про те, чому вони з красунею дружиною Альошею  досі не заспівали дуетом, лідер мега-популярного гурту “Антитіла” Тарас Тополя  розповів в інтерв’ю “Комсомольській правді в Україні”. 

– Повинен бути відповідний момент. Я хочу заспівати з Альоною, і вона хоче, просто повинні співпасти всі шестерінки, щоб наш спільний сингл був органічний і від “Антитіл”, і від неї. Але найважливіше – має бути пісня, яку захочемо заспівати разом, а не щось притягнуте за вуха. Щоб це було по-чесному. Зараз у Альони непростий  період, вона розпочала новий етап у своїй кар’єрі, з новими піснями, і, мені здається, їй потрібно показати нову себе. Також у групи “Антитіла” є збудований план зібрати стадіони по країні. Але, впевнений, ми обов’язково заспіваємо разом, – поділився артист.

Також фронт-мен “Антитіл” розказав про особливості свого сімейного життя: 

– Коли ми створювали сім’ю, розуміли – і я, і Альона, що повинні поступатися в особистому заради загального. А коли з’явилися діти, то подвійно. Найбільша відповідальність лежить на нас як на батьках: пройти з синами той життєвий відрізок, який ми повинні з ними пройти, щоб підтримати, мотивувати, надихнути. Ми це чітко усвідомлюємо. Звичайно ж, допомагають нам в цьому наші батьки. Але завжди, коли ми вільні, намагаємося приділяти дітям максимальну увагу, розмовляти з ними, грати. Щодо наших взаємовідносин з Альоною, то різне бувало. Ми ж пересічні люди, зі своїми характерами. І емоції вирували, і сварки, і з’ясування відносин, але любов і сім’я для нас вище цього всього,– відверто говорить Тарас Тополя. 

Джерело 

facebook