fbpx
Суспільство
На Олену Зеленську обрушився шквал критики після її появи на обкладиці авторитетного видання Vogue. Та перша леді не розгубилася і особисто відповіла на нарікання на свою адресу: сміливо, браво першій леді

На Олену Зеленську обрушився шквал критики після її появи на обкладиці авторитетного видання Vogue.

Та перша леді України не розгубилася і особисто відповіла на критику після презентації обкладинки авторитетного видання Vogue із її зображенням.

Зокрема, дружина президента України Олена Зеленська 28 липня в інтерв’ю телеканалу ВВС назвала інтерв’ю та фотосесію для авторитетного американського видання Vogue ще однією можливістю розповісти багатомільйонній аудиторії видання про напад РФ на Україну.

– Є люди, які вважають цей крок гламурилізацією війни. Що ви можете відповісти на їхню критику?”- запитала у Зеленської журналістка.

– Я використовую будь-яку можливість, щоб говорити про Україну. Це була величезна можливість, тому що Vogue читають мільйони людей у ​​світі, – відповіла дружина президента України Володимира Зеленського. – Поговорити з ними – був мій обов’язок. Звичайно, це був цікавий досвід. Ми буквально кілька годин витратили на це інтерв’ю, це було справді важливо для мене.

Олена Зеленська підкреслила, що не боїться критики, оскільки вона “буде завжди”.

– Але я стою на тому, що краще щось зробити та отримати критику, ніж не робити нічого, – резюмувала перша леді України.

Нагадаємо, що 26 липня Vogue опублікував фото цифрової обкладинки із зображенням Зеленської. Світлина, яку зробила в Києві американський фотограф Енні Лейбовіц, викликала широке обговорення в мережі – дехто розкритикував дружину Зеленського за те, що вона позувала, сидячи з широко розставленими ногами.

Водночас більшість українських знаменитостей виступили на її підтримку, запустивши у мережі фотофлешмоб із хештегом з хештегом #sitlikeagirl.

Його учасниці публікують свої фото, на яких зображені в позах, обстоюючи своє право виглядати на світлинах так, як їм комфортно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.