fbpx
життєві історії
На Романа у мене був день народження, мене навіть назвали Ромою, але я не про це. На свій тридцятий ювілей я запросила всіх найближчих друзів і родичів. Все що було на столі, моїх рук справа, я стільки часу і сил вклала в цей процес. Петро в цей час був на роботі, тому не допомагав. І тільки ми сіли за стіл, почались насмішки з його боку. Коли гості розійшлись, я покликала чоловіка на розмову

На Романа у мене був день народження, мене навіть назвали Ромою, але я не про це. На свій тридцятий ювілей я запросила всіх найближчих друзів і родичів. Все що було на столі, моїх рук справа, я стільки часу і сил вклала в цей процес. Петро в цей час був на роботі, тому не допомагав. І тільки ми сіли за стіл, почались насмішки з його боку. Коли гості розійшлись, я покликала чоловіка на розмову.

Деякі дружини просто мріють про те, щоб їх чоловіки вміли готувати, а я будучи дружиною такого, молю Бога про протилежне. Справа в тому, що мій чоловік працює в одному з модних ресторанів головним кухарем. Приготування їжі не лише його хобі, а ще й робота.

І якщо у чоловіка через свою спеціалізацію вся їжа завжди на ура, у мене часом бувають помилки. Замість того, щоб мене підтримати або навіть промовчати, він завжди критикує мене. І добре, раніше це було тільки коли ми вдвох, але останнім часом він зовсім знахабнів.

Почну з того, що готувати я ніколи особливо не любила. Ну немає в мене натхнення на це, готую тільки тому, що Петро не хоче цього робити, приходячи з роботи. Можна подумати я щаслива від цієї справи.

Нещодавно був мій день народження, я наготувала купу різних страв, запросила друзів, родичів. Чоловік мені не допомагав, бо був на роботі. І ось сидимо ми за столом і їмо. Петро знову включив критика і почав перед усіма оцінювати мою їжу та навіть ставити мені бали. На його думку, кожна страва була не такою, як треба. Як же мені було неприємно це слухати. Ну скажіть, навіщо він так?

Гості нічого не говорили, всі мовчали, а коли свято закінчилося, я звернулася до Петра зі словами, щоб не смів себе так більше вести. Мені неприємно, то він образився сам. На думку Петра, він має право критикувати мене, коли захоче. Ну як мені бути? Дайте якусь пораду!

Фото ілюстративне