fbpx
життєві історії
На самий Старий Новий рік Леся пішла з дому, залишивши Матвійка та Оленку одних. Матвій відразу ж зателефонував бабусі, і та примчавши, забрала онуків до себе. Наступного дня Леся з’явилася на порозі не одна, а під руку з “новим коханням”. Побачивши, що дітей немає, усміхнулася і сказала, – Ну нічого, Єгоре. Ми з тобою ще станемо батьками. А цих нехай Анна Петрівна сама виховує

На самий Старий Новий рік Леся пішла з дому, залишивши Матвійка та Оленку одних. Матвій відразу ж зателефонував бабусі, і та примчавши, забрала онуків до себе. Наступного дня Леся з’явилася на порозі не одна, а під руку з “новим коханням”. Побачивши, що дітей немає, усміхнулася і сказала, – Ну нічого, Єгоре. Ми з тобою ще станемо батьками. А цих нехай Анна Петрівна сама виховує.

Моя сестра геть не розуміє. що робить. Леся дізналася, що чоловік ходить наліво, і ніби з котушок злетіла. Леся влаштувала йому “бурю”, після якої Стас зібрав речі та пішов.

Вона вирішила, що він наставив їй роги не з власної волі. Ага, заставили. Леся почала шукати винних. І знаєте, хто потрапив під роздачу? Я, моя мама та свекруха. Ми відмовлялися няньчити її дітей, тому їхні стосунки з чоловіком пішли наперекосяк. Прямо в лоба нам заявила, що ми причина всіх її нещасть.

А якщо ми винні, то маємо виправляти ситуацію.

Леся вимагала, щоб я пішла до її чоловіка і вмовила повернутися додому. А якщо я так не зроблю, мій чоловік вчинить зі мною так само. З моєї мами та її свекрухи вона вимагала того ж, що й з мене. Вона налаштовувала племінників проти нас.

Мама ігнорувала вибрики старшої доньки, а ось колишня свекруха сестри хапалася за голову. Я не здивована, що Стас від Лесі пішов, я навіть не зв’язувалася б з такою жінкою.

Свекруха була в подиві, вона навіть телефонні дзвінки колишньої невістки почала записувати. А там були такі словечка… Що вона тільки не плела…

Ми дійшли висновку, що їй краще відійти від виховання дітей, адже вона не в змозі їх виховати здоровими та адекватними. Леся залишала племінників самих на ніч і казала, що йде робити все, щоб тато повернувся додому. Старший син зателефонував бабусі, тобто свекрусі, і почав лити сльози у слухавку. Родичка одразу примчала і забрала онуків до себе.

Сестра зникла, адже дізналася, що її шукає служба, яка займається опікою дітей. Зять казав, що Леся до нього не приходила. Лише за три дні родичка з’явилася. Вона прийшла з новим співмешканцем і сказала, що заміж збирається. Мовляв, це буде її віддача всім нам, а насамперед Стасу. Коли вона дізналася, що дітей дома немає, єхидним голосом пробурмотіла:

– Я собі нових дітей на світ приведу, а свекруха нехай цих виховує.

Ось скажіть, Леся нормальна людина?

Фото ілюстративне