На що варто звернути увагу при заморожуванні грибів? Перегляньте, як це правильно зробити, і смакуйте осінньою смакотою всю зиму

Як правильно заморожувати гриби?

На що варто звернути увагу при заморожуванні грибів? Перевірте, як це правильно зробити.

Грибний сезон у розпалі. Це чудова нагода використати ці осінні ласощі на своїй кухні. З них можна приготувати крем-суп або додати в салати, піцу чи запіканки. Якщо ви хочете насолоджуватися їх неповторним смаком і взимку, краще заморозити їх. Ви можете зробити це за кілька простих кроків.

Крім сушіння, заморожування грибів є одним з найпростіших способів продовжити термін їх зберігання. Вони ідеально підходять для цього. Деякі види, наприклад, лисички, варто попередньо відварити, інакше вони трохи гірчать. Перед тим як заморозити ці ласощі, їх слід ретельно очистити від зайвої землі або листя. Ви також можете нарізати їх на менші шматочки.

Оскільки гриби не підлягають повторному заморожуванню, не складайте всі екземпляри в одну ємність, а розділіть їх на менші частини. Після приготування краще покласти їх у спеціальні харчові контейнери та поставити в морозилку. Завдяки цьому вони будуть придатні до вживання навіть кілька місяців. У цьому варіанті їх варто використати як доповнення для супів і соусів.

Харчові властивості грибів

Гриби містять велику кількість корисних речовин. Вони, до речі, джерело білка. Вони також містять вітамін С і D, калій, магній, фосфор і залізо. Крім того, вони низькокалорійні, тому їх можна вживати людям, які дотримуються дієти. Крім того, харчові волокна, що містяться в них, мають великий вплив на обмін речовин в організмі.

Готуйте, смакуйте та будьте здорові!

Фото – скріншот з відео