fbpx
життєві історії
На сходовій клітці, де розташовувалася наша квартира, по сусідству жила мила бабуся. Всі її звали просто баба Клава. Вона і зробила нас з чоловіком багатіями

Так часто буває, що найнеймовірніші речі відбуваються, коли їх зовсім не чекаєш. Сталася з нами ця історія два місяці тому, але про все по порядку.

Ми з чоловіком жили в нашій квартирі вже 15 років. З усіма сусідами намагалися налагодити дружні відносини. По можливості допомагали їм, а вони так само не відмовляли в допомозі нам.

На сходовій клітці, де розташовувалася наша квартира, по сусідству жила мила бабуся. Всі її звали просто баба Клава.

Ця самотня бабуся завжди була в доброму гуморі. Вона навіть не сварилася на діточок, які шумлять, не ганяла нікого з під’їзду. Була добродушною і скромною жінкою.

Скільки років бабусі Клаві, і яке у неї повне ім’я, не знав ніхто. Сама вона цією інформацією не ділилася. Знали ми про неї лише те, що вона самотня і в неї зовсім немає родичів.

У мого човіка Гени руки ростуть з того місця. І якщо комусь потрібна допомога в господарстві – він з радістю допомагав. Ось і вийшло, що останні років 10 він допомагав бабусі Клаві з будь-якими труднощами, які у неї виникали.

Одного прекрасного дня бабуся Клава прийшла до нас в гості і несподівано заявила:

– Любі мої, сьогодні приїде нотаріус, будемо з ним оформляти спадщину. Ви простежте, щоб все пройшло гладко, як слід, щоб мене не обдурили, а я вам невеличкий подарунок по собі залишу, – мило сказала старенька.

– Ну що ви, бабусю Клаво… Рано вам ще про той світ думати, – посміхнувся мій чоловік.

– Відчуваю, скоро життя моє закінчиться, а ви мені найрідніші. Дітей мені замінили, – пускаючи сльозу, продовжила говорити баба клава.

Ми з чоловіком не дуже розуміємося в юридичних питаннях. Постаралися перевірити документи, які приніс нотаріус, але більше сподівалися на його чесність.

Бабуся Клава вірно передчувала. На жаль, вже через три місяці після описаних подій старенької сусідки не стало…

Головне ж здивування було пізніше. Виявилося, що бабуся була непроста… Вона залишила нам у спадок понад 500 тисяч гривень!

Ми просто не повірили і спочатку подумали, що це помилка, але нас запевнили, що ця реальна цифра!

Ось так ми з чоловіком стали багатими…

Робіть добро, допомагайте своїм близьким – і вас обов’язково наздожене удача!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page