fbpx

На Старий новий рік в ресторані я зустріла свого тата з іншою жінкою. Вони обоє не соромлячись підійшли до мене. Дамочка, яка на вигляд на 20 років молодша за тата, поводилась доволі нахабно. Мені було страшенно ніяково, і я думала переважно про маму. Через кілька днів я зайшла до неї в гості

На Старий новий рік в ресторані я зустріла свого тата з іншою жінкою. Вони обоє не соромлячись підійшли до мене. Дамочка, яка на вигляд на 20 років молодша за тата, поводилась доволі нахабно. Мені було страшенно ніяково, і я думала переважно про маму. Наступного дня я зайшла до неї в гості

Своїм татом я захоплювалася в дитинстві. Який він насправді, я почала усвідомлювати лише пізніше. Він має гроші і думає, що за них можна купити все і всіх.

Мій тато великий бізнесмен, який вміє заробляти гроші і дуже любить цим хвалитися. Він походить зі скромного походження, і кажуть, що ще маленьким хлопчиком він вирішив, що одного разу він стане дуже багатим і покаже всім насмішникам, які принижували його в школі. Сильне бажання, амбіції та розумна голова, гострі лікті та пізніші контакти привели мого батька туди, де він зараз. На жаль, вони істотно змінили і його характер.

Він розпочав великий будівельний бізнес десь після моєї появи на світ, і після різноманітних почергових успіхів і невдач він нарешті почав успішно працювати. Я єдина дитина і пам’ятаю його як люблячого чоловіка та батька.

Але поступово він почав змінюватися, мабуть, через гроші та середовище, в якому він перебував. У нього вже не було часу на мене, він залишив все мамі, з часом перестав бути тим уважним чоловіком.

Але мама не змінила своєї поведінки щодо нього. Для неї він завжди був і, ймовірно, завжди буде чудовим чоловіком, за якого вона колись вийшла заміж. Вони разом майже тридцять років. Я її не дуже розумію. Кожного вечора вона чекала його з теплою вечерею, яку він їв рідко, тому що зазвичай повертався додому дуже пізно.

Вона ніколи ні в чому не звинувачувала його, вона не хотіла помічати, як зверхньо він до неї ставився. Але поступово вона теж почала змінюватися, замкнулася в собі, перестала спілкуватися з друзями, які були в неї раніше.

Мама не ходила на роботу, тато переконував її, що треба сидіти вдома, займатися господарством і сім’єю, поки він заробляє, а вона кивала йому головою у відповідь. Однак незабаром я почала розуміти, що з нами відбувається.

Поведінку батька неможливо було не помітити, і з часом чутки про нього дійшли до мене. Як мені говорили, тато змінював дівчат, як шкарпетки. Мама ж мовчала. З дому вона виходила лише в магазин.

Мені зараз 29 років. Я поки не заміжня, але разом з хлопцем живу в одній квартирі. Плануємо спільне майбутнє, весілля, дітей. Можна сказати, що я щаслива і задоволена. В особистому житті так, але я переживаю, як живе моя мама, яке життя у неї з татом, я переживаю за неї.

Батько більше не приховує, що у нього є інша жінка на стороні, він більше не приховує її від інших, він без жодних сумнівів пересувається з нею на людях.

Мій тато вже не молодий чоловік. Його нинішня подруга на двадцять років молодша, але їй уже близько сорока, а ще у неї є тринадцятирічна донька.

Я з подругою навіть мала нагоду з нею познайомитися. Ми зустрілися з нею та батьком у ресторані за вечерею. Вони обоє підійшли до нас, тато представив її нам як свою подругу, вона поводилася впевнено і нахабно, я б сказала. Хотіли зразу сісти до нас, але, на щастя, ми чекали друзів, які прийшли за кілька хвилин.

Мені було страшенно ніяково, і я думала переважно про маму. Наступного дня я зайшла до неї в гості, я дуже боролася з тим, чи варто мені розповідати їй про це. Спочатку я запитала її, як вони обоє, і вона тільки говорила про те, що в батька багато роботи, що він майже ніколи не буває вдома.

Я не витримала і дуже обережними словами намагалася натякнути їй, що його немає вдома, мабуть, не тільки тому, що у нього багато роботи, але мама не хоче нічого чути про це. Вона сказала мені, що чула щось подібне раніше в магазині, але це були просто плітки і злі наклепи від людей, які їм заздрять.

Я не знаю, що робити. Мені дуже шкода маму, вона гарна і сумна жінка, яка фактично весь час живе одна. Крім мене, у неї насправді нікого немає, але я добре пам’ятаю, якою веселою вона була колись, як спілкувалася з друзями, ходила в парк і центр нашого містечка.

Я хотіла б їй все розповісти і відкрити їй очі на те, який тато насправді. Але боюся, що вона мені не повірить, точніше, не захоче цього чути.

Я сказала батькові, що мені дуже неприємно, як він поводиться, як він принижує мою маму, особливо те, як він хизується своєю коханою. Але він мені сказав, що я перебільшую, що з мамою більше немає веселощів і відпочинку, а ця жінка — це лише тимчасовий роман. Він каже, що йому подобається мама, тому я не маю права втручатися, а головне, нічого їй казати.

Що робити в такій ситуації?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page