fbpx

На сватанії моя майбутня свекруха образилася на маму, свою сваху, бо та вихваляла всіх наших родичів, а її сина упустила, а він, бідненький, так багато зробив для “нас”. А саме, закрутив лампочку, переставив пральну машинку з кухні у ванну і найголовніше, поставив “на ноги” (скрутив) свій столик робочий. Але і це ще пів біди. Що вона витворяла, коли сваха одяг для зятя купила. Він же до нас з двома пакетами прийшов, де була і курточка зимова і шкарпетки

На сватанії моя майбутня свекруха образилася на маму, свою сваху, бо та вихваляла всіх наших родичів, а її сина упустила, а він, бідненький, так багато зробив для “нас”. А саме, закрутив лампочку, переставив пральну машинку з кухні у ванну і найголовніше, поставив “на ноги” (скрутив) свій столик робочий. Але і це ще пів біди. Що вона витворяла, коли сваха одяг для зятя купила. Він же до нас з двома пакетами прийшов, де була і курточка зимова і шкарпетки.

А нічого, що цей столик був куплений моєю мамою для нього? А нічого, що пралька пере і його речі?

В мене така ситуація склалася дивна. Я не знаю поки, як з нею впоратися, тому пишу сюди, можливо, ви щось мені та й порадите.

Річ у тім, що свекруха сильно ревнує свого сина, але не до мене, а до моєї мами, своєї свахи.

Все почалося ще до нашого весілля.

В мене одна мама, яка живе в трикімнатній квартирі. Мама ще молода, працює в торговому комплексі менеджером.

Вона і запропонувала нам з Ярославом жити з нею. Місця всім хватає, тому для чого тратити гроші на оренду.

І я і Ярослав працюємо з дому. Нам головне, щоб комп’ютер був і інтернет проведений.

Так ось, ще до весілля, коли Ярослав з двома пакетами переїхав жити до нас (його батьки живуть в маленькому містечку за сорок кілометрів від нас), моя мама замовила, ще один робочий столик для зятя. Щоб ми з ним не тулилися за одним.

Мама подбала про затишне робоче місце і наголошу, купила столик за свої гроші, бо хотіла нам зробити сюрприз.

Коли перед весіллям свекруха прийшла до нас в гості, то сиділа біля синочка і лише кліпала очима.

А потім вияснилось, що їй не сподобалося, бо сваха сильно розхвалювала всю нашу родину, а ось її Ярослава ніяк не похвалила, хоча той так багато для неї зробив.

А саме, закрутив лампочку, переставив пральну машинку з кухні у ванну і найголовніше, поставив “на ноги” (скрутив) столик робочий.

А нічого, що цей столик був куплений моєю мамою для нього? А нічого, що пралька пере і його речі? Ну дивна людина, як не крути.

А недавно Світлані Борисівні не сподобалось те, що Ярослав вихвалявся подарунком від тещі. Моя мама купила в себе на роботі штани гарної фірми і кофтинку для зятя.

Свекруха ж нічого не купляла сину. Зауважу, що Ярослав прийшов до нас з двома пакетами одягу, де було і зимове, включаючи курточку, і осіннє і літнє і шкарпетки…

Свекруха злиться на мою маму, бо та більше уваги приділяє її сину, ніж вона сама. Але хто їй забороняє робити якісь дії?

Як я маю на це реагувати?

Боюсь, що моїй мамі таке ставлення свахи не сподобається і рано чи пізно вона нас “попросить” зі своєї квартири…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page