fbpx
життєві історії
На цьому тижні Соломія зібралась копати картоплю, а цей процес в селі, то святе. Я також у вівторок планувала, та подруга запевнила мене, що сьогодні я допоможу їй, а завтра вона мені. Я погодилася, гуртом завжди веселіше. Соломія має немаленьку ділянку картоплі, адже ще продає її по своїх магазинах. Працювали ми до вечора. Додому ледь ноги притягла. І все б нічого, та до мене подруга не прийшла, бо по товар поїхала. В неї ж бізнес

З Соломією ми подруги ще зі шкільної парти, часто наші шляхи розходились то сходились. А відтак склалось життя, що ми сусідки і живемо обидвоє на своєму домівстві.

Соломія завжди відрізнялась своєю хитрістю. Були часи, що вони з сім’єю бідували, і позичали у нас грошей часто. Та згодом так розкрутились, що моя подруга тепер має три своїх магазини.

Дві машини на подвір’ї, а я важко працюю на державній роботі і до кращого авто ми з чоловіком не можемо доробитися.

Але різниця в статусі ніколи не встає між нами, ми як і раніше збираємось в одну компанію на природі. Буває навіть разом їздимо на відпочинок.

Якось на цьому тижні Соломія зібралась копати картоплю, а цей процес, як то кажуть в нас в селі, то святе діло.

Я також планувала на цей день таке робити, та подруга запевнила мене, що сьогодні я допоможу з сім’єю їй, а завтра вона мені, і жодних проблем.

Така пропозиція мені дуже навіть сподобалась, гуртом завжди веселіше і швидше, а ніж самим. Соломія має немаленьку ділянку картоплі, адже ще продає її по своїх магазинах.

Працювали ми майже цілий день до вечора. Прийшла я додому втомлена, нічого вже не хотілося.

Вже наступного дня я зателефонувала до Соломії, щоб повідомити, на яку годину вона має до мене прийти. А у відповідь почула що вона зайнята і їде по товар, що для неї важливіше за копання картоплі.

Пообіцяла лише, як швидше приїде, то приєднається до нас. Цілий день мої очі виглядали подругу. Підвечір ми тільки закінчили ділянку.

Читайте також: Моя мама замість того, щоб прокинутись рано і сніданок нам приготувати, забігає в кімнату і забирає мою дочку на прогулянку. – А ти ставай і готуй. В тебе чоловік. Тобі його кормити треба. Я одна, скільки мені там треба. – В мене є знайомі, які в невістках краще живуть, ніж я з рідною мамою. Я таку надію мала, що хоч в декретній відпустці відпочину. Та де там. Не дадуть!

Нас було мало, тому робота просувалась повільно. Та Соломія так і не прийшла. Мені сорок два роки і я надалі дозволяю своїй подрузі мене перехитрити.

Можливо зі мною щось не так? І я не вмію за себе постояти.

А з іншої сторони я розумію, що зовсім не вмію відмовляти, тому завжди піддаюсь на її хитрощі.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page