fbpx
життєві історії
На Великдень я на тиждень приїхав з Польщі, щоб провести свята з дружиною та дітьми. Настя рік за роком ощасливлювала мене звісткою, що чекає дитину. Я світа білого не бачив через роботу, оскільки хотів, щоб сім’я нічого не потребувала. Одного дня я випадково зустрів друзів. Містечко у нас невеличке, тому всі про всіх знають. Вони мені й відкрили очі. Спершу я наказав всім “випаруватись” з моєї квартири, але потім мені стало жаль дітей, хоч вони і не мої

На Великдень я на тиждень приїхав з Польщі, щоб провести свята з дружиною та дітьми. Настя рік за роком ощасливлювала мене звісткою, що чекає дитину. Я світа білого не бачив через роботу, оскільки хотів, щоб сім’я нічого не потребувала. Одного дня я випадково зустрів друзів. Містечко у нас невеличке, тому всі про всіх знають. Вони мені й відкрили очі. Спершу я наказав всім “випаруватись” з моєї квартири, але потім мені стало жаль дітей, хоч вони і не мої.

Михайло робив усе можливе, щоб сім’я ні в чому не потребувала. Йому доводилося постійно їхати на роботу до Польщі. Додому Михайло приїжджав лише на кілька днів, а потім повертався назад до Польщі.

Звичайний роботяга так заробився, що навіть не помітив, що дружина з нього “коси плете”. Благо, містечко в них було маленьке, чутки швидко поширювалися — і все таємне стало явним. Друзі дуже делікатно розповіли Михайлу, що до його Насті часто навідуються різні “наречені”.

Михайло і замислився. Настя повідомляла про вагітність щоразу тоді, коли його не було вдома. Дивні збіги… Сумніви були обґрунтованими, проте офіційного підтвердження цим припущенням не було. Михайло зважив усі “за” та “проти” і вирішив зробити аналіз, який би підтвердив, чи спростував його батьківство.

Буквально за два дні він дізнався, що 10 років виховував та забезпечував трьох чужих дітей. Усі діти були від різних чоловіків.

Михайло не міг у це повірити. Йому було шкода дітей, адже вони зовсім не винні. Настя влаштовувала “вечірки” і крутила хвостом, поки він горбатився на заробітках, щоб досягти фінансового благополуччя. Чоловікові не хотілося більше жити із такою жінкою під одним дахом.

Навіть коли Настя побачила результати, вона продовжувала виправдовуватись і стверджувати, що це діти його.

– Я був для вас звичайним гаманцем. Вимітайтеся всі з квартири. Я не хочу вас більше бачити, — вигукував Михайло.

– А ти сам у всьому винен. Хто тебе просив по заробітках їздити? Що, не міг тут нормальну роботу знайти? А я мала тебе чекати весь цей час? – обурювалася дружина.

Квартиру Михайло залишив дружині, щоб діти вулицями не блукали. Однак від аліментів відмовився та й суд підтвердив, що він не зобов’язаний нічого платити. Незабаром Михайло зустрівся з іншою жінкою, яка й стала йому вірною дружиною.

Настя ще довго не давала йому жити спокійно та просила повернутися до родини. Вона твердила, що він своїм “вибриком” зруйнував сім’ю. Михайло і слухати її не хотів.

Звичайно, втраченого часу було шкода, проте чоловік намагався все забути та розпочати нове щасливе життя. Друзі його підтримували, а багато хто з них і сам зробив дану експертизу, щоб спати спокійно.

Як думаєте, чи потрібно робити тест на батьківство одразу після появи на світ дитини?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!