На весілля до сина я їхала з Італії не одна, а з Фердінандо. Свого коханого я вперше везла на “показ” в Україну. Я вважаю, син має знати, кому завдячує таке шикарне весілля. Рідний ж батько йому і копійкою не поміг. Я в Мілані вже багато років не працюю, а живу в своє задоволення в будинку з прислугою. Родичі за мене пораділи, а ось чоловік ходив чорніше хмари всю забаву, я ж по документах його законна дружина.
За Ярослава я вийшла заміж бо носила під серцем синочка. Ніколи в нас не було такого кохання, про яке пишуть в романах. Жили спершу зі свекрухою, а коли Ромчику було п’ять років, купили по сусідству невеличку хатинку.
Ярослав працював в райвідділі, а взагалі, він був білоручкою. Щоб в хаті розетку поміняти, чи лампочку вкрутити, потрібно було сусіда викликати.
Одного дня Ярослава звільнили з роботи і це було для нього великим потрясінням.
Я підтримувала, як могла, але зарплати, щоб прокормити всю сім’ю, в мене не було, я працювала звичайним лаборантом на хлібзаводі.
Замість того, щоб шукати роботу, мій чоловік почав шукати легкі гроші.
Так Ярослав вляпався, що єдиним виходом вилізти з боргів було, поїхати на заробітки.
В Мілані на той час вже працювала декілька років моя найкраща подруга.
За декілька тижнів я зібрала всі документи, гроші мені позичила сама подруга. Ромчику тоді було чотирнадцять років. Та незважаючи ні на що, їхала я в Італію з важким серцем.
Чоловік дома сидів і навіть не думав про роботу, бо йти кудись такій “шишці”, хоч вже й колишній, не пасувало. А ось сидіти і чекати моїх переводів, в сам раз…
Я ж той час працювала, і скажу вам відразу ж, важко працювала. Я не часто переводила гроші чоловіку, а лише по частинах, щоб той перекривав борг.
Решту я надсилала своїй мамі, а та деяку суму тратила на Ромчика.
Якось рік за роком, і мій чоловік прихилився до “біленької”.
Свекруха дзвонила і плакала, що це через мене, що всі борги я перекрила і можна повертатися додому, але я ці думки відкидала.
Єдине, за чим я сумувала, був син. Одного разу я забрала Романа, думала, йому сподобається і він залишиться зі мною, але син бачив себе і своє майбутнє в Україні і я поважала його думку.
Коли я купила сину в Чернівцях квартиру, то трішки розслабилась і почала жити і працювати для себе.
Саме в той час я і познайомилася з Фердінандо.
Про такого чоловіка я мріяла все життя. Він ідеальний і у всьому.
Через декілька місяців він забрав мене в свій шикарний будинок і я стала господинею в якої є власна прислуга.
Фердінандо водив мене по дорогих ресторанах і магазинах. З сірої мишки я перетворилася на ще не таку стару жіночку.
Виявляється, в мене гарна фігура, яку я завжди ховала за фартушками і красиві риси обличчя, а косметологи лише їх удосконалювали.
Я приїжджала в Україну і бачила погляди сусідів і рідні, але не вважала за потрібне щось їм пояснювати.
Ярослав на той час жив в квартирі з мамою, я оплатила лікування і на “біленьку” він і не дивився. Свекруха ж почувалась після цього винною, тому і словом мене ніхто не чіпав.
Син привів в свою квартиру дівчину, з якою познайомився в університеті. Життя йшло своєю чергою.
Я не раз чула перешіптування родичів, що в Італії в мене багатий чоловік, але я вдавала, ніби нікого не чую.
Мене повністю утримував чоловік, в якого великий бізнес і не лише в Італії, а й в Америці. Де ми тільки з ним не літали…
Коли син зателефонував і повідомив про весілля, я пообіцяла, що допоможу все організувати.
Фердінандо дав мені таку суму, яку я озвучила і навіть більше.
Але ще за довго до торжества я для себе вирішила, що на весіллі нарешті виведу з тіні свого Фердінандо і нічого, що я ще не була розлучена з Ярославом. Кохання важливіше за будь-які штампи.
Роман до мого “сюрпризу” віднісся добре, а родичі лише підтвердили для себе те, що давно гуляло хмарою над нашим містечком.
Єдиний, хто був не вдоволений, це Ярослав, а його маму за свою родичку я не рахувала і не рахую – забагато честі.
Я давно хотіла познайомити з Фердінандо сина, а весілля це була найкраща нагода. Він повинен знати, кому завдячує таке шикарне весілля. Я ж вже стільки років не працюю.
Я просто – живу, чого б точно не було з Ярославом. Біля нього я б все життя – виживала…
Автор – Наталя У
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди