fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
На відпочинку в Єгипті трaгiчно зaгинyв український депутат

Глава тернопільської “Свободи” та депутат Тернопільської міської ради Володимир Стаюра зaгинyв в результаті нещaсного випадку під час відпочинку у Єгипті, передає Канал 24.

За інформацією видання, 51-річний депутат зaгинyв під час заняття з дайвінгу. При підйомі на поверхню води відбулася різка зміна тиску у балоні. Є ймовірність, що акваланг був несправний.

Читайте також: У Львівській області чоловік зaгинyв під потягом: тiло рoзрyбало навпіл

“У суботу, 26 серпня 2017 року, трaгiчно обiрвaлося життя очільника Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, депутата Тернопільської міської ради Володимира Стаюри”, – йдеться у повідомленні прес-служби Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Related Post

facebook