fbpx
життєві історії
На вихідні я сам відправив дружину до тещі. Вирішив переговорити зі своєю мамою сам на сам. – Ти мені ще дякую повинен сказати. Я ж вчу твою жінку з “двома лівими”. А як інакше? Я буду на кухні борщ готувати, а вона ногу на ногу закине, і буде пультом управляти? Ні синок, це не життя. – Тоді я й зробив свій висновок! Батько мене підтримав

На вихідні я сам відправив дружину до тещі. Вирішив переговорити зі своєю мамою сам на сам. – Ти мені ще дякую повинен сказати. Я ж вчу твою жінку з “двома лівими”. А як інакше? Я буду на кухні борщ готувати, а вона ногу на ногу закине, і буде пультом управляти? Ні синок, це не життя. – Тоді я й зробив свій висновок! Батько мене підтримав.

Раніше я не вірив в історії про свекрухи та невістки. Мені здавалося, що хтось їх вигадує заради розваги. Але коли помітив, що моя мама, добра та розумна жінка, перетворилася на, ще ту свекруху, взявся за голову.

Після весілля ми вирішили пожити в мене, щоб не витрачати гроші на оренду, а накопичувати на іпотеку. Квартира двокімнатна та й батьки були не проти. Близько місяця все було гаразд. А потім я помітив, що Василина ходить без настрою. Очі на мокрому місці, погляд сумний… Я спочатку думав, що такі зміни настрою пов’язані з цікавим станом, адже Василина не визнавалася в чому причина.

Незабаром дружина не витримала і попросила мене пошукати орендовану квартиру. Я був здивований і вимагав пояснень. Важко мені було її розкручувати, але до правди я докопав. Як з’ясувалося, моя мама почала тиснути на Василину. Вона користується становищем господині і буквально ставить ту “на місце”. Мовляв, недолуга, безрука, невихована. Адже мене вдома немає, я цього всього не бачу.

Я не можу сказати, що Василина – погана господиня. Ми жили два роки разом до весілля, ні з готуванням, ні з прибиранням проблем не було. Мама ж думала по-іншому і ганяла невістку цілий день. Я спочатку засумнівався в словах дружини і вирішив поговорити з мамою. Може, мама просто їй зробила якесь зауваження, а вона засмутилася.

Я сказав дружині, що намагатимусь вирішити ситуацію. Пояснив, що орендована квартира нам поки що не по кишені, адже залишилося зовсім небагато для іпотечного внеску. Дружина засумувала, але суперечити не стала.

Через кілька днів я переконався, що моя мама справді поводиться не дуже гарно. Вона чіплялася до Василини через кожну дрібницю. Окрім цього, батьки звалили на невістку усі побутові справи. Мама підвищувала на дружину голос і роздавала вказівки. Я був здивований.

Минуло три дні. Я відправив дружину на вихідні до тещі, а сам вирішив розібратися з маминими витівками. Спершу вона казала, що нічого поганого не робила. Але коли переконалася, що я вже все знаю, замовкла. Правда, своєї провини вона не визнавала і твердила, що всі свекрухи повинні навчити молодих невісток розуму.

– Я буду крутитися біля плити, а твоя молодуха серіали дивитися? Вона молода, їй треба досвіду набиратись. Думаєш, мене свекруха не повчала? Потім ще дякую скажеш, для твого ж добра, – сказала мама.

– Ага, тільки ти вмивалася сльозами і вимагала переїхати в іншу країну, — заговорив батько.

Вони почали сперечатися, а я розвернувся і пішов збирати речі. Мені дуже шкода, що моя прекрасна мама показує з себе “чесну” свекруху. Я терпіти подібне ставлення не маю наміру, адже люблю свою дружину. Вона всьому навчиться і не обов’язково використовувати радикальні заходи.

Мама обіцяла, що вона виправиться, але я не став ризикувати щастям своєї молодої сім’ї. Так і шлюби руйнуються. Батько підтримав мене, адже він теж свого часу забрав дружину від мами. Батьки пообіцяли допомогти нам з іпотекою, подивимося… Тепер же лише в гості навідуватимемося, щоб усі були щасливі та спокійні.

Фото ілюстративне