fbpx
життєві історії
На вихідних я вирішила пройтись по магазинах, і купити собі зимові чоботи. У інтернеті мені попалась рекламка магазину, де була хороша знижка, тільки ось знаходився він на іншому краю міста. Мене це не злякало. Побродивши і прикупивши свою омріяну модель, направилась до виходу. – Уляна? Привіт! Давненько тебе не бачила, – сказала я до подруги. Після чого вона запросила до себе на чай

На вихідний я вирішила пройтись по магазинах, і купити собі зимові чоботи. У інтернеті мені попалась рекламка одного магазину, де була хороша знижка, тільки ось знаходився він на іншому краю міста. Мене це не злякало. Побродивши і прикупивши свою омріяну модель, направилась до виходу. – Уляна? Привіт! Давненько тебе не бачила, – сказала я до подруги. Після чого вона запросила до себе на чай.

В нас частенько таке буває, що немає гарячої води. Але я з цього приводу не жаліюся. Ну, так, значить так! Та моя подруга Уляна іншої думки.

У свій законний вихідний я вирішила пройтися магазинами і щось собі прикупити. Цілком випадково в торговому центрі перетнулась зі знайомою, з якою ми вже кілька місяців не бачилися.

Ми випили кави у місцевому кафе, і вона запросила до себе на вечерю. Я відмовлятися не стала – накупила солодощів і пішла у гості. Я давно не гостювала в неї, але, переступивши поріг, зрозуміла — нічого тут не змінилося.

– Ой, а посуду більше немає!, – сказала Уляна, поки я роздягалася.

– Як це немає?, – здивувалася я.

Я зайшла на кухню і побачила цілу купу брудного посуду. Тарілки, сковорідки, в перемішку з каструлями, доставали мало не до стелі.

Уляна помітила моє здивування і прокоментувала:

– Ну, воду ж відключено.

– У мене також, але якось даю собі раду.

– Так у мене вийшло, часу вільного не було. Зараз хоч чашки сполосну, щоб зробити чай.

Поки вона пішла переодягатися до іншої кімнати, я навіть сфотографувала цей феномен.

У мене теж бувають прояви лінощів, але мій максимум – це залишити посуд з вечора на ранок. Усі так грішать.

Чи ви відверта чистюля? Коли немає гарячої води, я перемиваю все раз на день, щоб кілька разів не гріти воду, але не складаю її десять днів.

Моя знайома урок прийняла – Уляна прямо переді мною навела порядок.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!