fbpx
життєві історії
На виписку з них ніхто не прийшов. Чоловік телефон відключив. Свекруха послалася на те, що святкує день народження молодшого сина і приїде на наступний день у справах, заодно і переночує. На народження внучки свекруха подарувала незначну суму (яку я відразу ж закинула на кредит) і рушник

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Зі своїм колишнім чоловіком Олегом я познайомилася пару років тому. Рік тому завагітніла.

Олег все шукав роботу, але «то не моє, це не моє». На силу ледь влаштувався. Познайомився на роботі з дівицею. І понеслася. Приходив випивший під ранок.

В телефоні я побачила повідомлення: “Пам’ятаєш, що наобіцяв мені?”. Після цього я вирішила з Олегом поговорити. Він усе заперечував. Говорив, що вона його друг, і просто допомагає.

Через деякий час прийшов додому без обручки, потім дізнаюся, що взяв кредит на пристойну суму, обручку заклав. В результаті ще залишилася винною. Сказав, що я його дістала. Він іде, а я потрапила в лікарню на збереження на 16-му тижні. Він жодного разу не прийшов, а свекруха сказала: “домовляйся, плати і позбудься цієї дитини”. Після чого занесли вони мене в чорний список.

У підсумку залишилася вагітна і ще з кредитом (його мамі дарували телевізор на день народження, кредит на мене оформили). Через 2 місяці дзвонить мені свекруха і каже, що їй дзвонили колектори, і сказали, що він не платить кредит, і що прийдуть у неї вдома майно описувати. Я їй пояснила, що не в курсі, на що він брав таку суму, а кредит на телевізор на мене оформлений.

Потім свекруха запитала, чи я ще вагітна. І сказала: “якби не твоя вагітність я б з тобою не спілкувалася. І хто буде?”. Я відповіла, що дівчинка. І як вона хотіла назвати так пізніше і назвала.

Зі свекрухою відносини налагодилися. Вона приїжджала в гості. Потім і колишній чоловік став приходити під ранок випивший і одне і те ж говорив: “я її люблю, а до тебе і до доньки просто приходити буду”. Попросила його, щоб він платив кредит за телевізор, так як вийшла в декрет і залишилася без фінансової допомоги. Оплачував раз через раз.

Влізла в борги, щоб сплатити кредит за телевізор. Дівчина, з якою познайомився колишній чоловік не дурна, писала йому, навіщо він до мене ходить, що вона сама йому народить дитину, і що це нібито не його дитина. Свекруха все це знала і не раз розмовляла з чоловіком і з його коханкою.

Ось і з’явилася на світ донечка. Назвала її, як хотіла свекруха. У день пологів свекруха приїхала, і колишній чоловік теж приїхав в пологовий будинок. Потримали донечку 10 хв і поїхали. На виписку з них ніхто не прийшов. Чоловік телефон відключив. Свекруха послалася на те, що святкує день народження молодшого сина і приїде на наступний день у справах, заодно і переночує. На народження дочки свекруха подарувала незначну суму (яку я відразу ж закинула на кредит) і рушник.

Читайте також:ЩЕ 10 РОКІВ ТОМУ Я БУЛА ЦІЛКОМ УСПІШНОЮ ЖІНКОЮ, МАЛА СВІЙ, НЕХАЙ І НЕВЕЛИКИЙ, БІЗНЕС, ДОБРЕ ВИГЛЯДАЛА, НЕПОГАНО ЗАРОБЛЯЛА І, В ЗАГАЛЬНОМУ, БУЛА ДОСИТЬ ЩАСЛИВА. ПОГАНО БУЛО ТЕ, ЩО Я ДУЖЕ МАЛО УВАГИ ПРИДІЛЯЛА СВОЄМУ ЄДИНОМУ СИНОВІ, МАЛО ПРОВОДИЛА З НИМ ЧАСУ, ЧАСТО ВІДДАВАЛА ЙОГО БАБУСІ ТА ДІДУСЕВІ. ТЕПЕР РОЗПЛАЧУЮСЬ…

Через тиждень після пологового будинку ми потрапили в лікарню. На що колишній чоловік написав: “а що буде, якщо лікування не допоможе?”. І тут мене понесло. Замість того, щоб мене заспокоїти, що все буде добре, чим він може допомогти. Так він пише таке! Як виявилося, він уже жив з коханкою. Ніякої підтримки від нього не було дитині, фінансово не допомагав. Коли доньці не було ще двох місяців, спілкуючись зі свекрухою, дізнаюся від неї, що він одружується. І свекруха ходила на сватанію.

Перед цим вона попросила продати одну річ. Спочатку вона сказала, як продам, щоб гроші я собі залишала доньці на суміш, так як молоко у мене пропало. Але потім свекруха переграла і попросила після продажу речі гроші їй повернути, так як вони їй дуже потрібні. Це потім я дізналася, що вона витратила їх на весілля сина і його коханки.

Я попросила її більше не приїжджати до нас. На що вона мені відповіла, що це її син, і як вона не піде на весілля. Потім вона сказала, що я не права. Що я її образила, що вона мені сповна віддала. Після цієї фрази я зібрала всі її подарунки і віддала назад.

Колишній чоловік зателефонував після цього. Сказав, що він повинен бути щасливим і ми йому байдужі. Звинувачував, що я не давала з донькою бачиться, хоча він сам не приходив. Як потім з’ясувалося, його мама йому сказала, щоб він на виписку не прийшов задля уникнення конфліктної ситуації з моєю мамою і моїми друзями та родичами. В результаті доньці ще трьох місяців не було, як вони відсвяткували весілля.

Після цього свекруха пише коментарі до їх весільним фотографії в соціальній мережі – “Люблю вас, будьте щасливі мої рідні”. Швидко в неї все відбулось… Хоча до цього говорила, що нехай роблять, що хочуть, а вона ні на яке весілля не піде.

Я і подумати не могла, що так у мене все повернеться в житті…

Мудрості та добра вам, дорогі мої!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com