fbpx

На жаль я так прожила кілька років, я познайомилася з майбутнім чоловіком в 24 роки, в 25 ми одружилися і я народила хлопчика Микиту. Все начебто було добре, рівно до того моменту поки у мене не перестали приходити декретні виплати. Потім почалося щось неймовірне, Микитка дуже швидко зростав, потрібен був одяг, але у відповідь я чула: – До штанів можна знизу підшити підкоміри, ще на рік вистачить. У валянках можна ходити до весни, навіщо дитині кросівки на літо? Є ж демісезонні черевики і сандалі

Скупість, часом вона з’їдає людину, він уже не бачить нічого крім грошей і не думає навіть про найближчих.

На жаль я так прожила кілька років, я познайомилася з майбутнім чоловіком в 24 роки, в 25 ми одружилися і я народила хлопчика Микиту.

Все начебто було добре, рівно до того моменту поки у мене не перестали приходити декретні виплати.

Потім почалося щось неймовірне, Микитка дуже швидко зростав, потрібен був одяг, але у відповідь я чула:

– До штанів можна знизу підшити підкоміри, ще на рік вистачить. У валянках можна ходити до весни, навіщо дитині кросівки на літо? Є ж демісезонні черевики і сандалі.

– Як білизна? Труси з колготками можна заштопати.

Це був просто кошмар, якщо раптом траплялося чудо і він давав мені в руки гроші, то він вимагав всі чеки і не дай Бог я приховаю хоч копійку, це був скандал на три дні.

Зуби можна чистити зубним порошком, з цим я можу погодитися, але не дитині ж, зубну щітку міняти раз на рік, мило змилюється, а залишки переварювалися в шматок.

З їжею справи йшли не краще, пакет молока для дитини на тиждень, тільки для дитини, пачка макаронів на три дня всім трьом, кілограм картоплі на два тижні, качан капусти, кілограм моркви і цибулі на місяць, курячі лапи, кілограм для супу та лапи, це ті які без м’яса з кігтями, на місяць, фрукти…

Одне яблуко раз в п’ять днів для дитини, один банан раз в тиждень, для Микитки. Доходило до смішного, одна цукерка для Микити раз в два тижні.

Пральний порошок, це господарське мило, прати тільки руками. Світло не включати, воду в унітазі змивати раз в день, ввечері.

Він дивний на всю свою голову, він стирав гроші, та саме так, він спочатку брав дитяче мило, наносив на губку, промивав кожну купюру та паперову купюру, потім змивав мило так само губкою, а потім гладив кожну купюру праскою і складав в стопочку , під підпис, якщо пропаде не дай Бог хоч один папірець…

Залізні монети він ретельно відтирав содою і так же складав стовпчиками в коробочку, в кожен коробочці свій номінал.

Так я промучилася три роки і втекла, про аліменти думаю не варто вам говорити.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page