fbpx
Шоу-бізнес
Наче богиня, адже попри вік і відсутність пластики, вигляд ця мама трьох дітей і волонтерка має ідеальний! Про це свідчать свіжі світлини Надії. А вже ж 40!

Наче богиня, адже попри вік і відсутність пластики, вигляд має ідеальний! Про це свідчать свіжі світлини екс-учасниці гурту “ВІА Гра”, української співачки і актриси Надії Мейхер.

40-річна українська співачка Надія Мейхер 31 липня на сторінці свого іменного бренду одягу в Instagram розмістила власне свіже фото.

Мейхер знялася в тауповому топі, що сильно облягає. На плече співачка накинула білу джинсову куртку, образ вона доповнила білими масивними сережками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MEIHER BY MEIHER (@meiherbymeiher)

“Параметри тіла – з раю”, – прокоментував світлину шанувальник pentakilman.

Нагадаємо, що Надія Мейхер народилася 10 квітня 1982 року у Хмельницькій області. Після закінчення Хмельницького педагогічного училища вступила до коледжу імені Костянтина Ушинського при Київському університеті імені Бориса Грінченка на факультет англійської мови.

В 2000 року Мейхер дебютувала як солістка групи “ВІА Гра”, в якій працювала з перервами до 2011 року.

Після виходу із групи співачка оголосила про початок сольної кар’єри.

Мейхер має трьох дітей. 15 серпня 2002 року вона народила сина Ігоря від бізнесмена Олександра Ліщенка.

23 березня 2012 року у шлюбі з російським бізнесменом Михайлом Уржумцевим у співачки народилася донька Ганна, а 17 жовтня 2015 року – Марія.

Зараз Мейхер займається волонтерською діяльністю,  якеу розпочала після нападу РФ на Україну.

До слова, чоловік співачки, російський бізнесмен Михайло Уржумцев називав війну РФ проти України “подіями, що відбуваються”, уникаючи прямого засудження або підтримки російської агресії.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.