fbpx
життєві історії
Надіслала я чоловікові повідомлення з Єгипту: «Діти у бабусі, забери, і не тримай на мене зла!» Насправді моя проблема в тому, що я втомилася. У нас із чоловіком двоє дітей, я фізично і морально не справляюся з цим, бо треба кожного зібрати, нагодувати, прибирати, стежити, умовляти заснути вночі. Словом, роблю все можливе, щоби спокійно існувати, але не жити. Я стільки разів просила допомоги у коханого чоловіка! Розповідала, як тяжко

Насправді моя проблема в тому, що я втомилася. У нас із чоловіком двоє дітей, я фізично і морально не справляюся з цим, бо треба кожного зібрати, нагодувати, прибирати, стежити, умовляти заснути вночі.

Словом, роблю все можливе, щоби спокійно існувати, але не жити.

Я стільки разів просила допомоги у коханого чоловіка! Розповідала, як тяжко, просила допомогти, просила відпустку взяти, просила посидіти з дітьми. Але Артур лише відповідав відмовою або ж кидав нейтральне і нічого не зобов’язуюче «Подивимось».

Мене це, звичайно, не тішило. Я здавала. Я розуміла, що банально втомилася і хочу покинути все – розлучитись, залишити дітей в інтернаті та поїхати відпочивати.

А тут у соціальних мережах натрапила на оголошення, хтось здав в останній момент тур у Єгипет. Ціна була смішна, тому я схопилася за цю нагоду, зателефонувала мамі, домовилася залишити дітей у неї, а сама зібралася і, взявши свої гроші, які заробила власною працею, махнула в аеропорт.

І ось я вже летіла і почувала себе справжньою авантюристкою, навіть якимось підлітком.

І лише облаштувавшись у готелі, лежачи на пляжі, я написала повідомлення чоловіку:

«Діти у бабусі, забери, і не тримай на мене зла!»

І поки совість у мене не прокинулася, я з усіх сил намагаюся розслабитися, насолоджуюся сонцем і морем, їм фрукти.

Я заслужила на цей відпочинок.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!