fbpx
життєві історії
Надя ще трималася, та коли у неї самої з’явилася дитина, її понесло. – Для чого ти платиш ці аліменти? Що, не бачиш, які вона у інстаграмі фото виставляє? Це ми в Залізному порту відпочиваємо, твоя ж колишня з дитиною за наші гроші по Туреччині роз’їжджає. – Вже за деякий час Стас, заради нової сім’ї зробив так, щоб колишня не отримувала від нього більше ні копійки. Та все Наді повернулося бумерангом

Надя ще трималася, та коли у неї самої з’явилася дитина, її понесло. – Для чого ти платиш ці аліменти? Що, не бачиш, які вона у інстаграмі фото виставляє? Це ми в Залізному порту відпочиваємо, твоя ж колишня з дитиною за наші гроші по Туреччині роз’їжджає. – Вже за деякий час Стас, заради нової сім’ї зробив так, щоб колишня не отримувала від нього більше ні копійки. Та все Наді повернулося бумерангом.

***

Одна моя колишня колега Надя вийшла заміж за чоловіка, у якого була дочка від першого шлюбу. На обідах вона частенько скаржилася.

Колишня – погана дама: живе собі в достатку, від аліментів не відмовляється і взагалі у неї давно вже інший чоловік є.

Надя постійно показувала нам фотографії в соціальних мережах: “Бачите як живе? По морях катається! Не потрібні їй наші копійки, на зло ж не відмовляється”.

На наші доводи, що гроші йдуть не на колишню дружину а на дитину, дівчина реагувала агресивно.

Чоловік Наді на той момент платив аліменти вже 3 роки. З колишньою розлучилися спокійно, підписали угоду, нічого поганого не було.

Коли в родині Надії народилася дитина, її остаточно понесло: “Нема чого їм платити, їм все і так вистачає, а наша дитина обділена!” Довгим капанням на мозок чоловіка, домоглася, щоб він змінив роботу.

Стас влаштувався неофіційно. Аліменти перестав перераховувати. Колишня ніяк не відреагувала. Наш жіночий колектив намагався напоумити Надію.

Але вона була непохитна: “Я не хочу, щоб до нас і дочка його приїжджала, буде все слухати і матері передавати”.

Відносини батька з дитиною зіпсувалися остаточно. Колишня дружина, через деякий час, подала позов і позбавила його батьківських прав. Він і не чинив опору. Надія тріумфувала.

Я вже 5 років не працюю в цьому колективі. А сьогодні випадково зустрілася з колегою по роботі, і вона мені розповіла обстановку на роботі.

Виявляється, 3 роки тому Надя та Стас розлучилися. І тепер сама Надя б’ється з колишнім чоловіком за аліменти.

Той знайшов нову пасію і постійно змінює місце роботи.

Ось і не вір після цього в існування бумеранга.

Що скажете?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!