fbpx
життєві історії
Надя випадково дізналася, як живе колишня свекруха. Взявши з собою доньку, вона поїхала до Галини і вмовила жінку переїхати до неї в квартиру, що залишилася від батьків. Тепер вони жили втрьох!

Галина з Олексієм, одразу побачили один в одному «родинні душі». Одружилися, народили дитину. Але недовго молоде подружжя раділо своєму щастю. Коли їхньому синові Микиті було 3 роки, з Олексієм сталася біда.

Після втрати чоловіка сенсом життя Галини став єдиний син. Від батька сімейства лишилася двокімнатна квартира. Молода жінка відмовилася від своєї частки на користь сина.

Час йшов. І ось уже Микита прийшов із армії. Та не один. Він привіз із собою наречену. Вигляд рудоволосої усміхненої дівчини, що стоїть на порозі квартири, кинув Галину у ступор.

– Мамуль, це Надя. Надю, знайомся, моя мамо. Сподіваюся, ви порозумієтеся.

Як не дивно, жінки порозумілися. Надя називала свекруху мамою, а Галина не могла натішитися скромною доброю невісткою. У сім’ї панував мир та спокій. Через рік після весілля Надя народила дівчинку, Софію.

Біда прийшла, звідки не чекали. Микита почав затримуватися із колегою по роботі Ольгою. Роман недовго залишався таємним – про зраду чоловіка дізналася Надя. Микита звинуватив дружину, вигнав її зі своєї квартири і привів додому свою нову жінку.

Галина сумно дивилася, як син руйнує свою родину, але нічого не змогла вдіяти. І тепер, замість любої невістки, у квартирі жила Ольга. Ольга плела інтриги, намовляла Микиті на матір, постійно пакостила свекрухи.

Життя Галини стало нестерпним. Варто було тільки вийти з кімнати, на неї відразу сипався град докорів. Ольга остаточно наговорила Микиту і він вигнав матір із дому, купивши їй кімнату у комунальній квартирі на околиці міста.

Все, що трапилося, дуже підірвало здоров’я Галини. Сина її проблеми із здоров’ям не хвилювали, адже він знову готувався стати батьком.

Надя випадково дізналася, як живе колишня свекруха. Взявши з собою доньку, вона поїхала до Галини і вмовила жінку переїхати до неї в квартиру, що залишилася від батьків. Тепер вони жили втрьох: Надя, Софія та Галина, яка душі не чула у онуці.

Павло навіть не відвідував матір, він був цілком і повністю поглинений турботами про нову родину. Надя вийшла заміж та народила ще одну доньку. Щаслива Галина почала няньчити двох онучок.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!