fbpx
життєві історії
Найбільше він звинувачує за сина. Він хоче жити з ним, прокидатися з ним, він його так любить. Але як тепер? Він вирішив залишитися і перетворює моє життя на пекло. Кожен день. Образи, питання, по колу, по колу.

Я зруйнувала свою сім’ю. Зрадила чоловіку. Він знає про це. Це все дуже сухо написано, але насправді дуже важко всім. Ми плачемо, не їмо і не спимо. У нас є дитина, він поки у бабусі і скоро повернеться.

Я не знаю, що мені робити. Я б найбільше хотіла повернути все. Але це неможливо. Він не пробачить. Я повинна сказати чесно – це не одноразово було, це тривало якийсь час. Обставини складаються так, що чоловікові потрібно бути з нами. Він не хоче до психолога, я не розумію, як ми переживемо це все без допомоги.

Ми намагаємося говорити, він то заспокоюється, то знову зривається на образи. Найбільше він звинувачує за сина. Він хоче жити з ним, прокидатися з ним, він його так любить. Але як тепер? Він мене бачити не може. Я знаю, це розплата за те, що я така тупа тварина. Але я не уявляю життя без моєї сім’ї. Якщо зможете, не карайте мене дуже, я вже, здається, покарана з лишком. Як мені поводитися? Що робити?

Він вирішив залишитися і перетворює моє життя на пекло. Кожен день. Образи, питання, по колу, по колу.

Він не піде, тому що хоче бути з сином кожен день. Я вже не знаю, що робити…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook