fbpx
Цікаве
Найінтелігентніший український мольфар зі Сходу нашої країни перервав довге мовчання і спрямував свій погляд у майбутнє України. Семен Палій багато побачив, його взір розплющує очі на багато речей. Про напад рф він знав давно. “Розпад тих буде стрімким і блискавичним. У них є прихований, але злий на них противник. Україна поділиться із ними прісною водою”

Найінтелігентніший український мольфар зі сходу України Семен Палій, якого довго не було чути, перервав мовчання. Його погляд у майбутнє розплющує очі на багато речей.

Ціково роздивитися його передбачення, що ми і зробимо. А вам вирішувати, дослухатися чи ні.

Ні для кого не таємниця, що мольфари – особливі люди. Вони мають дар керувати погодою, зцілювати. а дехто і віщувати в майбутнє. Семен Палій саме така людина.  Йому глибоко не байдуже, що відбувається зараз в Україні.

Про напад рф він знав давно. Ще з настання незалежності України він передбачав те, що відбувається. У цьому йому допомогли бачення та аналіз подій.

Свого часу Семена називали провокатором, коли він ще 2014 року попереджав про цю війну. Тепер багато стало ясно.

«В Україні було багато розвідників та зрадників, які й призвели країну до того, що зараз у ній відбувається. Допустили це. Але цих людей небагато, і нам час перестати їх підтримувати, вірити їм!» – радить мольфар українцям.

“Не про людей вони хвилюються, створюючи такі закони!” – каже про наш уряд Семен Палій.

«Нас привчають до безпорадності. Коли людина не може захистити себе ні в суді, ні своєю силою, ні своєю зброєю, вона переходить у стан отупіння. І тоді люди, які при владі, тріумфують. Хоч би що вони робили – народ терпітиме!»

Якщо ти щось бачиш, не ведися на першу спливаючу тобі відповідь. Задай одразу запитанням: кому це потрібно, навіщо. Включай критичне мислення! Піддавай сумніву, аналізуй, читай. Саме так і повинні чинити вільні люди! – переконаний мольфар.

Про майбутнє ворожої країни мольфар говорить так: «Розпад тих, хто напав на Україну, буде стрімким і блискавичним. А все через те, що вони переконані, що найсильніші. Але віра їх ґрунтується на страху.

Чим довше вони воюють з Україною, тим слабші стають. До того ж, у них є прихований, але злий на них противник – Китай.

Настане час, і Китай прийде за своїми землями. Потім підтягнеться і Японія, яка захоче забрати Курильські острови, а заразом і захопити частину східного узбережжя. З останніми все ясно: вони мають острови, які часто піддаються землетрусам, і вони давно хочуть перебратися на тверді землі.

Карелію заберуть фіни, Кенігсберг, вважай, вже практично забраний!» – розповідає провидець.

За словами Семена Палія, Крим віддадуть кримським татарам. Але без Дніпровської води це пустеля. Тому Україна поділиться із ними прісною водою. Є ймовірність, що до України підтягнеться Кубань.

Після цього протистояння багато територій України буде зруйновано. Особливо це стосується заводів. Багато людей виїдуть за кордон і, можливо, там залишаться назавжди.

Але мине час, українці оплачують втрати, а потім зберуться з силами та почнуть відбудовувати все, що було зруйновано. І тоді настане для України новий час. Благодатний час відродження!

Звичайно, погляд у майбутнє східного мольфара змушує замислитись. Говорить він і про те, щоб світ змінився на краще, потрібно прийняти те, що відбувається. Змінити своє ставлення до себе та ворогів.

Само людство має пройти трансформації, і ці часи змін вже почалися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page