fbpx

Найкорисніші продукти, які можна їсти на ніч: назвали медики

Цю їжу дієтологи навіть радять вживати після шести годин вечора, пише “Сегодня”.

Багато дієтологів говорять, що після шостої вечора краще утримуватися від їжі. Але насправді деякі продукти, з’їдені ввечері, сприяють поліпшенню стану нервів, шкіри та сну.

Зарубіжні дослідники оприлюднили список продуктів, які можна їсти після шостої. На думку фахівців, їх помірне вживання зовсім не зашкодить фігурі, а, навпаки, допоможе зробити її стрункішою.

У пропонованих експертами продуктах містяться білок, вітаміни і нутрієнти, які надають специфічну дію на головний мозок і нервову систему і призводять до поліпшення якості нічного сну.

Читайте також: КУРЙОЗНІ ФОТО: ЩО НАСПРАВДІ РОБЛЯТЬ ТВАРИНИ, КОЛИ ЇХ НІХТО НЕ БАЧИТЬ

У перелік, складений міжнародною групою дієтологів, увійшли темний шоколад, несолоним фісташки, курячий суп, гарбузове насіння, куряче філе, молоко з медом, рис у вареному вигляді, мигдаль, а також імбирний чай.

Медики окремо відзначили, що в зазначених продуктах є багато антиоксидантів, завдяки чому в організмі знижується рівень запалень і нормалізується тиск. Крім цього, вони нагадали, що з’їдаються вечорами порції повинні бути все-таки невеликими.

Джерело.

You cannot copy content of this page