fbpx
Суспільство
Найлегковажніші знаки Зодіаку: серйозні стосунки з ними не побудуєш

Поки одні прагнуть міцних відносин і подальшого сімейного життя, деякі знаки Зодіаку воліють свободи.

Для когось відносини – головна перешкода у кар’єрі, а комусь мало “одного єдиного і на все життя”. Джерело

Ці знаки Зодіаку найчастіше не хочуть зв’язувати себе не тільки узами шлюбу, але і просто серйозними стосунками.

  • Paк

Жінки-Paки є одними з найчуттєвіших на думку астрологів. Їх обранцям може здатися, що вони отримали щасливий квиток, завівши роман з представницями цього водяного знака.

Однак велелюбність жінки-Paка настільки вагома, що одного партнера їй буде просто мало.

  • Близнюки

Вітряні чоловіки-Близнюки віддають перевагу мати натовп шанувальниць. І навіть якщо хтось зможе затягнути непостійного

Близнюка під вінець, то цей знак ніколи не стане домашнім, як, наприклад, чоловік-Лев. Навпаки, пов’язаний узами шлюбу Близнюк буде ще більше бажати уваги протилежної статі.

  • Терези

Жінки-Терези перебувають у постійних ваганнях навіть стосовно любові. Вони можуть надто довго мучити партнера, не даючи йому чітку відповідь на питання про вступ у шлюб.

Такі дівчата чудово відчувають себе у вільних відносинах, так як можна без докорів совісті змінювати не тільки свою думку, але і кавалерів.

Читайте також: Глухоніма дитина і довгоочікуване щастя в житті

  • Стрілець

Найбільше чоловіки-Стрільці не люблять рутини: їх життя повинне бути наповнене постійними авантюрами і цікавостями, що не часто в’яжеться з тихим і розміреним сімейним життям.

Представники цього знака дуже довго не можуть зважитися на шлюб, поки не знайдуть ту єдину, готову в будь-який момент зірватися на край світу.

У сімейному житті народжені під заступництвом вогняного знаку не прагнуть до затишку, а тому не сильно піклуються про домашнє вогнище, часто проводять час поза межами дому, далеко від дружини і дітей.

  • Скорпіон

Про Скорпіони можна сказати, що вони справжні жінки-загадки. Справа не тільки в тому, що настрій представниць цього знака може занадто часто мінятися: жінки-Скорпіони мало кого пускають у свій внутрішній світ, нікому не розкриваючи всіх карт.

Тим, хто хоче створити сім’ю з жінкою-Скорпіоном, доведеться чимало постаратися, щоб завоювати її довіру.

  • Лев

Жінка-Лев відчуває потребу завжди бути в центрі уваги, особливо в питаннях кар’єрного зростання і соціального життя. Здавалося б, причому тут шлюб і сім’я?

Левиця не буде зацікавлена в облаштуванні домашнього вогнища, поки не реалізує всі свої амбіції, пов’язані з роботою, а у неї їх дуже багато.

Related Post

facebook