fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Суспільство
Найревнивіші Зодіаку: завжди перевіряють телефон, шпигують, і не дають жити спокійно

Кажуть, зріла, здорова любов не знає ревнощів і дає обранцеві повну свободу. Як би не так! Все це – для модних статей в жіночих журналах. Джерело

Ми знаємо, що кожна людина в тій чи іншій мірі ревнива, навіть якщо ретельно це приховує. І мало таких “збоченців”, які готові ділити свою другу половинку з ким-не будь.

Погодьтеся, нам завжди хочеться, щоб любили тільки нас. А особливо – цим трьом знаками Зодіаку.

  • Діва

Представники цього знака повністю розчиняються в партнері і чекають від нього того ж. Діви намагаються з усіх сил зробити свої відносини мало не ідеальними.

Людям, нapoдженим під цим знаком Зодіаку, краще не давати причин і приводу для ревнощів, інакше скандалу не уникнути.

Читайте також: Миючі засоби і мікроби: чи потрібна нам тотальна дезінфекція

  • Овен

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, ревнують з приводу і без. Якщо вони побачать когось поруч зі своїм партнером, то навряд чи зможуть контролювати це почуття.

Овни ніколи не влаштовують своєму обранцю допитів, але завжди тримають його під невидимим ковпаком.

  • Лев

Представники цього знака вважають, що раз вони вклали багато часу і зусиль у відносини, то їхній партнер належить тільки їм і нікому іншому.

Якщо ж кохана людина починає порушувати межі, встановлені Левами в стосунках, це може привести до сильних ревнощів.

Related Post