fbpx
поради
Найсильніші обереги для дому від сімейних негараздів. Ви маєте їх знати

Намагайтеся зберігати вдома ауру любові та взаєморозуміння, адже рідні стіни — це священне місце.

Обереги дуже важливі для будь-якої сім’ї. Кожній квартирі або будинку потрібен захист від недоброзичливців, який допоможуть організувати особливі предмети. Джерело

Світ пронизують енергетичні хвилі, які є всюди. Позитивні хвилі формуються в певних місцях, а весь інший простір наповнений нейтральними або негативними хвилями.

Існують певні предмети, які допомагають або притягати позитив, або відштовхувати негативні потоки.

Це допомагає боротися з негативними енергетичними впливами, а також не допускати появи негараздів у всіх сферах життя.

  • Підкова

Це особливий магічний предмет, який вбирав у себе довгі роки силу природи. Мова йде про знайдену підкову, яка володіє максимальною силою.

Слабшою буде підкова, зроблена в наші дні, тому що у неї не було часу насититися міццю енергетичних потоків природи.

Цей предмет з давнини вважався ознакою багатства і успіху. Підкова може бути використана як талісман удачі і як оберіг.

Щоб вберегти родину від злих людей, сварок і неприємностей, потрібно повісити підкову прямо над вхідними дверима кінцями вгору. Це обов’язкова умова.

Вважається, що саме таке положення гарантує вам, вашій сім’ї і дому захист від недобрих думок інших людей.

  • Слов’янські обереги

Часник. Захисні властивості часнику відомі людям з фільмів про вампірів. В дійсності ж він захищає від енергетичних вампірів.

Якщо до вас додому приходить малознайома або не дуже приємна людина, покладіть на стіл пару-трійку зубків часнику.

Він нейтралізує негативний настрій вашого ворога або недоброзичливця. Наявність часнику в будинку захищає сім’ю від проблем ззовні.

Віник. Віник обов’язково повинен бути в кожному домі. На Русі здавна вважалося, що він допомагає уникати сварок і непорозумінь в сім’ї.

Вважається, що краще віник не викидати, якщо йому немає на заміну нового. Прикмети кажуть, що віник захищає сім’ю від розпаду і внутрішніх негараздів.

Ікони. Православні ікони захищають мешканців будинку від сварок, а сам будинок — від псування, пожежі, негоди, вітру. Найкраща ікона-захисниця — це образ Казанської Божої Матері.

Читайте також: Притча «До тебе повертається все, що ти робиш». Варто прочитати кожному!

Клубок ниток. Вовняні нитки — стародавній слов’янський оберіг, який володіє досить цікавими властивостями.

Він здатний налагоджувати гармонію в житті закоханих, а також допомагає дітям і батькам знаходити спільну мову.

Сушений лавровий лист. Це захисник любові і родинних зв’язків. Він допомагає налагоджувати гармонію і запобігати сварки в будинку.

Найкраще його класти на стіл на кухні, але можна покласти листочок в спальні у дітей, щоб вони перестали сваритися. Також можна покласти його у себе в спальні для налагодження відносин з другою половинкою.

  • Рослини-обереги

Кактус. Кактуси — це найсильніші захисники домашньої енергетики. Вони завжди ставляться біля вікна, тому що їх захист блокує потрапляння будь-яких негативних хвиль.

Крім негативу, кактуси можуть затримувати циркуляцію будь-яких енергетичних хвиль, тому їх не можна ставити на столах в приміщенні.

Вони краще працюють, коли вид з вікна не найприємніший — все найгірше залишиться за межами приміщення.

Плющ. Плющ захищає будинок від злих людей і пристріту. Експерти рекомендують рослину розташовувати ближче до вхідних дверей по боках від виходу.

Як тільки хтось захоче увійти у ваше житло з недобрими намірами, у нього відразу відпаде бажання робити це.

Олеандр. Ця рослина-оберіг популярна на заході. Там його використовують для захисту від псування і пристріту. Його ставлять не тільки в будинках, але і за їх межами.

Потрібно розташовувати якомога ближче до вхідних дверей. Це прекрасний природний енергетичний фільтр, який працює як годинник — безперебійно і постійно.

  • Обереги фен-шуй

Червона стрічка навпроти дверей. Варто повісити червону стрічку навпроти входу в будинок або квартиру.

Навіть якщо перед дверима багато простору, ця стрічка на протилежній стіні змушує негативну ауру відступати, зберігаючи сім’ю від пристріту.

Фігурка слона. Цей талісман-оберіг допомагає зберігати людям гарний настрій. Це оберіг для дітей, для вагітних матерів. Слон відповідає також за позитивні відносини між батьками і дітьми. Слону місце на кухні або в спальні.

Фігурка дракона. Дракон проганяє злих людей. Його краще ставити біля вхідних дверей, бажано праворуч, якщо дивитися на неї зсередини. Дракон не дозволить в будинок прослизнути негативним потокам.

Зображення вогню. Це хороший оберіг від недобрих думок, ворогів і розбрату в сім’ї. Вішати таку картину краще теж в передпокої, адже саме звідти починається взаємодія з навколишнім світом.

  • Тварини-обереги

Кішка. Кішки чорного кольору захищають від пристріту і проклять. Білі кішки — оберіг від самотності і сімейних чвар. Руді дають захист від природних небезпек.

Собака. Собаки з давнину вважалися кращими захисниками від нечистої сили, від будь-якого зла. Самі по собі ці тварини дуже соціальні, тому з ними в будинку буде більше добра і позитивних емоцій.

Від енергетичних проблем захищає також звичайне прибирання. Намагайтеся наводити порядок в будинку частіше, щоб не провокувати появу нових проблем і позбавлятися від старих.

Намагайтеся зберігати вдома ауру любові та взаєморозуміння, адже рідні стіни — це священне місце.

facebook