fbpx

Найвідоміший індійський хлопчик, пророк  Абіг’я Ананд розповів, що чекає людство у 2023 році, на його думку, все кардинально зміниться. Він зазирнув у квітень 2023 року. Наслідки людство розгрібатиме наступні 400 років

Найвідоміший індійський хлопчик, пророк  Абіг’я Ананд розповів, що чекає людство у 2023 році, на його думку, все кардинально зміниться вже дуже скоро!

Найвідоміший індійський хлопчик Абігья Ананд раптово став одним із найвідоміших віщунів у світі. Все тому, що він пророкував глобальну пандемію за рік до її початку.

З того часу юний пророк час від часу дає нові прогнози. Цікаво дізнатися пророкування індійського хлопчика на 2023 рік? Ми поділимося ними з вами. а ви вже самі вирішуйте – вірити чи ні.

Індійський астролог і пророк Абігья Ананд іноді виходить в ефір, щоб поділитися своїми новими прогнозами. Звичайно ж, він вирішив розповісти, що чекає нас у році, який тільки-но розпочався, бо це всім цікаво. Він попередив, що на нас чекають великі зміни.

Що ж  на думку індійського пророка чекає на нас у 2023 році? Він рідко дає прогнози для якоїсь конкретної країни. Його слова стосуються всього світу та якихось глобальних змін. І цього року вони точно будуть.

Квітень 2023 року

Юний провісник сказав, що у квітні 2023 року ситуація у світі дуже сильно зміниться. За його словами, ера Водолія, яка зараз настала, сприятиме поліпшенню економічної ситуації. Він не назвав конкретні країни, швидше за все це стосується світової економіки в цілому. Хоча інші астрологи пророкують, що з фінансами буде туго цього року.

Повернення вірусу

Юнак розповів, що в 2023 році вірус, який втомив нас усіх, знову дасть про себе знати. На якийсь час він причаївся, аналізуючи зібрану інформацію про людину. І ось зараз він готовий знову повернутись. Він вивчив людський організм і знайшов нові слабкості, якими можна скористатися.

Ця зима стане для нас новим випробуванням. Недуга дворічної давності здасться невинною в порівнянні з новим вірусом, що мутував.

Погляд у космос

Через свої земні проблеми ми зовсім забули про космос. І 2023 року він нам про себе нагадає. Хлопчик не сказав точно, що станеться. Однак він упевнений, що на нас чекає якась грандіозна подія, наслідки якої людство розгрібатиме наступні 400 років. Єдине, що вселяє надію, – запевнення юного пророка, що після цього катаклізму Земля залишиться цілою.

Щиро каучи, передбачення індійського хлопчика на 2023 рік дещо тривожні. Однак він нагадує нам, що дуже важливо зберігати внутрішнє світло та спокій. Не можна піддаватися поганим новинам і думкам. Хлопчик часто повторює, що для того, щоб змінити світ на краще, потрібно почати з себе.

Нам варто більше часу проводити із близькими, наповнювати життя світлом та позитивом. Тоді світ навколо нас неодмінно зміниться на краще!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page