fbpx
Шоу-бізнес
“Нам не потрібен шлюб. Ми з Голді взагалі не дуже-то поважаємо суспільні норми. Зате ми поважаємо один одного…” Без штампу у паспорті: найміцніша пара Голлівуду разом більше 30 років і досі до безтями закохані! В чому секрет цього неймовірного подружжя? Читаємо їх історію і переймаємо мудрість!

А ви знали, що титул найміцнішою парі Голлівуду зараз належить акторам Голді Хоун і Курту Расселлу? Їх любов перекреслила всі невдалі  відносини і шлюби за їх спинами.

Ця була любов з першого погляду. Голді з першої хвилини закохалася в Курта. Познайомилися вони на пробах фільму «Перезмінка»: Голді вже отримала головну роль невірної домогосподарки, яка чекає чоловіка з війни. А Рассел був актором, який прийшов в той день на проби.

Він тільки що закінчив роботу над успішним фільмом «Силквуд» (в цьому фільмі партнерками Рассела стали Меріл Стріп і співачка Шер). У нього не було бажання зніматися в новому фільмі.

Але на пробах він побачив Голді Хоун – чарівну і сміхотливу блондинку, яка тримала листочки в руках, – він підійшов до неї і сказав: «Я дуже погано читаю вголос, але мені так приємно з вами познайомитися». І вони почали кінопроби…

Рассел був простий, поводився природно. Його природні дані Хоун гідно оцінила. Потім вона розповіла, що в Расселі її привернуло відчуття внутрішньої умиротворення і спокою, яке було в акторі.

«Він був такий відкритий і при цьому абсолютно не загравав зі мною. Він був як приятель, і я подумала: «Боже, який же він милашка!» Втім, життя – не любовний роман. Курт і Голді відразу не пішли в світле майбутнє, взявшись за руки.

У 1968 році Голді і Курт чули і бачили один одного на майданчику мюзиклу «Один-єдиний справді-оригінальний сімейний оркестр». Там у них були епізодичні ролі, після яких вони розійшлися на 20 років.

У Рассела за плечима був невдалий шлюб, а у Голді – два. У Рассела дворічний син Бостон, а у Голді – двоє дітей: п’ятирічний Олівер і трирічна Кеті.

Обидва – вже відомі актори. Почалася робота над картиною «Перезмінка».

І Хоун взяла все в свої руки і вирішила починати відносини. Стала придивлятися як він працює, і, в деяких моментах питати поради. Їй подобалися взаємини Курта з його сином, вони любили один одного. Курт добре спілкувався і з її дітьми, вона була зачарована ним.

«Моє серце не провалювалося в п’яти кожного разу при появі Рассела, – пізніше зізнавалася Голді. – Руки не потіли, і я не думала: «О мій Бог, я не можу більше чекати!» Нічого цього не було, і я взагалі з підозрою ставлюся до таких симптомів… Я лише думала: «Який же він розумниця!»

За сценарієм, актори, що грали коханців, кілька разів були в ліжку.

З кожним проведеним днем ​​на зйомках їх тягнуло один до одного все сильніше. Сміливим був Курт. Через пару-трійку тижнів після початку зйомок, в день святого Валентина, він попросив допомоги у Голді, щоб вона навчила його танцювати джіттербаг.

Голді знала, що для фільму цього не потрібно, але не зізналася. Курт привів партнерку в клуб «Плейбой», де було багато музики, але ніхто не танцював. Вони розмовляли, поки клуб не закрився. У них виникло питання: куди податися?

Голді жила в квартирі мами. А Курт жив у своєї сестри. Ось так: вони були відомими зірками Америки, а піти продовжити вечір було нікуди. Рассел запитав: «Ну і куди прямуємо?»

І вони вирішили купити пива і поїхати на Малхолланд-драйв покататися на машині. По дорозі Голді набралася сміливості і запропонувала Курту поглянути на її новий будинок. «Там все переробляється, – заздалегідь вибачилася вона за безлад. – Але зате ти зможеш побачити місце, де я житиму!»

Вони підійшли до чорного ходу, Хоун відкрила Расселу двері, він зайшов в будинок, а вона ніби дитина вистрибнула йому на спину зі словами: «Як все це здорово!» Курт трохи сторопів, але йому сподобалося.

Далі Хоун і Рассел дивлячись на свій досвід, вирішили не реєструвати свої відносини. І це було правильним рішенням: пара живе разом вже більше 30 років – це багато для непостійного Голлівуду.

Разом вони виростили чотирьох дітей, у них є спільна дитина – Уайат. Четверо братів і сестер росли веселою, дружною, але дуже неслухняною ватагою – як у фільмі «За бортом», де Голді зіграла примхливу багату дамочку, яку намагається виховувати бідний теслі Курта Рассела і його чотирьох неслухняних дітей.

 

 

Курту було найважче. Йому було потрібно завоювати любов дітей Голді. Коли пара тільки почала зустрічатися, Курт сказав дітям: «Те, що я закохався у вашу маму, ще не означає, що я закохався і в вас. І те, що я опинився у вашому житті, зовсім не означає, що ви, в свою чергу, повинні любити мене. Давайте будемо чесними один з одним і залишимося самі собою».

Дітям сподобалися слова Курта і вони полюбили Рассела, стали називати його просто «па». Та й Рассел дуже швидко прив’язався до дітей.

Вони не стали вступати в шлюб, так як їх відносини і так були міцними.

Всі нові діти любили Курта, як справжнього батька, а він їх з гідністю їх виховував.

У Голді теж склалися теплі стосунки з Бостоном, сином Курта. Коли у них з’явилася спільна дитина, вони стали набагато щасливішим.

У фільмі «За бортом» Курт і Голді доповнювали один одного, інші б актори не підійшли краще, ніж вони.

Курт і Голді разом виховували дітей в любові і справедливості. Кейт Хадсон виросла і стала справжньою зіркою кіно, Олівер також пішов по стопах батьків, Бостон став випускником Джорджтауна відразу на двох факультетах, а Уайатт планує стати відомим хокеїстом.

Сімейство стало більше, з’явилися онуки, коли Кейт вийшла заміж, а її брат Олівер одружився.

Голді і Курт завжди проводять кожну хвилину разом. Їм ніколи не нудно.

Вони стали найвідомішою голлівудською парою, яка змогла зберегти свою любов.

Курт Рассел: «Нам не потрібен шлюб. Ми з Голді взагалі не дуже-то поважаємо суспільні норми. Зате ми поважаємо один одного… І в результаті тільки 2 відсотки в нашому житті були дійсно поганими, ще 2 відсотки – так собі, а решта 96 були просто чарівними!»

Голді Хоун: «Мені подобається прокидатися кожен день і бачити його поруч. Це дає мені енергію жити … »

Всім такої чистої і щирої любові, як у Голді і Курта!

За матеріалами відкритих джерел.

facebook