fbpx
Шоу-бізнес
Нам стало відомо, де зараз і як живе Олег Вінник, який буквально зник з “радарів” : цікаві подробиці

Нам стало відомо, де зараз і як живе Олег Вінник, який буквально зник з “радарів” : цікаві подробиці, якими ми поділимося з вами.

Раніше на концерт Олега Винника збиралися юрби відданих фанаток. Концертні зали по всій Україні були набиті битком, а сам артист купався у славі.

Але сьогодні шанувальниці українського співака задаються питанням, куди пропав їхній кумир. Де зараз Олег Винник?

Ні для кого не секрет, що шоумен уже багато років живе на 2 країни. Свою кар’єру він почав будувати у Німеччині, а потім вирішив повторити успіх на батьківщині. Коли в Україні розпочалася повномасштабна боротьба проти рф, Винник перестав з’являтися у публічному просторі. Де насправді Олег і чому він не показує своєї суспільної позиції? Стали відомі деякі подробиці.

варто зазначити, що коли розпочалося вторгнення рф в Україну, весь український шоу-бізнес активізувався. Хтось намагався достукатися до росіян та записував відеозвернення до них. Хтось одразу ж зайнявся волонтерством та почав допомагати переселенцям. Багато українських акторів і музикантів взагалі вирушили на фронт.

А ось Олег Винник майже зник із публічного поля. На самому початку вторгнення він теж записав 6-хвилинне відео та звернувся до росіян та білорусів, а також матерів російських та білоруських солдатів. Потім виставив ще кілька постів у Інстаграмі. Однак на цьому громадська діяльність співака закінчилась.

Довгий час ніхто не знав, чим займається Винник і де він узагалі перебуває. Зрозуміло, що він не в Україні.

Потім відома українська співачка Оля Полякова проговорилася, що Олег не добре почувається. Але подробиці залишилися за кадром, оскільки подруга Винника вважала недоречним розповідати, що її не стосується.

Так чи інакше, донедавна всі були впевнені, що Олег за кордоном. Швидше за все, він перебував у Німеччині, де й до війни час від часу жив. Та й свою співочу кар’єру артист розпочав саме там.

Нагадаємо творчий шлях артиста. Вперше Винник поїхав до Німеччини у рамках програми культурного обміну. Виходець із Черкаської області займався музикою з раннього дитинства. За кордоном він зміг сповна розкрити свій творчий потенціал і став оперним співаком. А потім повернувся підкорювати свою батьківщину.

В Україні про Винника знають усі. Натовпи фанатів та фанаток приходять на його концерти та співають з ним в унісон. Не дивно, що віддані шанувальники чекали від Олега більшої віддачі за таких складних для України часів. Але цього, на жаль, не сталося.

Важко сказати, із чим саме це пов’язано. Можливо, співак справді хворів. А може, вся річ у тому, що Винник недостатньо добре проаналізував деякі зі своїх вчинків минулих років.

Наприклад, коли Росія анексувала Крим, Олег знявся у пропагандистському російському ролику разом із іншими артистами із РФ. “Ми за мир”, – говорили вони.

Ось тільки брехливі гасла все одно призвели до повномасштабної війни проти України.

Втім, і сам Винник тривалий час дотримувався нейтралітету щодо кримського питання. А коли зрозумів, що це завдає шкоди його репутації, швидко перевзувся і впевнено заявив: «Я українець. Крим мій!»

2 вересня у Мережі з’явилася свіжа фотокартка, на якій було знято Олега Винника. Її виставив на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець ЗСУ Роман Недзельський. Судячи з публікації та усміхнених облич чоловіків, співак допоміг військовому як волонтер.

Нам здається, що Винник і до цього допомагав Збройним силам України за кордоном. Просто, швидше за все, співак не хотів афішувати свою діяльність. Так чи інакше, зарано ставити хрест на цьому артисті. Хоча ходять чутки, що він уже не збирався повертатися на батьківщину, факти свідчать про інше – він вболіває за Україну і домопагає, як і чим може.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page