fbpx
життєві історії
Напередодні весілля син подзвонив своїй нареченій. Трубку взяв чоловік і представився чоловіком дівчини

А Ви чули вислів «наламати дров»? Без сумніву, це те, що не було передбачено небом, то, що ми зробили самі, то, що усвідомлювати особливо боляче.

Щоб уберегти Вас від цього, розповім дивовижний випадок з мого життя.

Не скажу, що жили, та не тужили. Усе було. І плакали і раділи. Чоловік пішов, сина ростила одна. Навпаки сусідка Олена жила. Та ж доля, тільки у неї дочка була,Наталя. Росли наші діти, як брат з сестрою.

Наталя вийшла заміж по великій любові за хорошого хлопця Сергія. Мій син Олексій зустрів дівчину, в якої душі не чув. До речі, наречену сина теж звали Наталкою. І ось, напередодні їхнього весілля, життя підкинуло нам веселенький казус.

У цей день син зі своєю нареченою не бачився. Клопоту було море, хвилювання ще більше. І раптом, зателефонувавши по телефону, Олексій в розгубленості підходить до мене і каже:

– Мам. Моя наречена виявляється вже заміжня. Тільки що їй дзвонив і «нарвався» на чоловіка. Він сказав, що був у від’їзді, а зараз повернувся. Відчуваю, весілля потрібно скасовувати.

Начепив собаці поводок і пішов з дому.

У мене почалася істерика. Гостей запросили, весілля оплатили, а головне, так зрадити їхню любов!

Тут постукали в двері. Вся в сльозах, відкриваю. Варто сусідка, така ж заплакана, як і я. Ні слова не кажучи, обнялися ми з нею, поплакали по-жіночому, від душі. Розповіла я їй про свою біду.

Та на мене очі витріщила. Помовчала в задумі з півхвилини і, скоса поглядаючи спідлоба кудись в кут, тихо промовила:

– А від нас зараз зять пішов. Він сьогодні тільки  приїхав, із заробітків, довго його не було… Ну, ти знаєш. Дочка у ванній була, а тут телефон її задзвонив. Ну, зять і підняв трубку. А там хлопець якийсь нареченим Наталки назвався. Це що ж виходить? Поки зять у від’їзді був наші дітки того, цього?

– Тьху, ти! – вигукнула я. У мене в голові тут же все склалося. – Ну тебе. Олексійву наречену теж Наталкою звуть.

Не знаю, вже яким чином Олексій переплутав номер телефону своєї нареченої Наталі з номером сусідської Наталки. Перехвилювався має бути перед одруженням.

Загалом, нічка напередодні весілля, видалася дуже бурхлива. Спочатку шукали мого сина, потім їздили до його нареченої, потім до чужого зятя. До найдрібніших подробиць згадували ненрвову телефонну розмову.

Коли ж все прояснилося і встало на свої місця, ми довго сміялися, витираючи сльози радості.

Адже всього кілька годин тому таких дров збиралися і могли наламати! Так що ніколи не поспішайте з висновками щодо іншої людини. Можливо, ви просто не знаєте всієї суті та обставин.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook