fbpx
Суспільство
Нардеп “Слуги народу” Дубинський відреагував на розлідування з приводу його 24 квартир і 17 авто: “Мама любить швидкість”.

Нагадаємо, в ряди партії “Слуга народу” Дубинського взяли на з’їзді політсили 10 листопада. 

Розслідування про його 24 квартири і 17 авто Олександр Дубинський  назвав “помстою Сорос”.

Журналісти програми “Бігус інфо” провели розслідування про майно депутата Верховної Ради України Олександра Дубинського (фракція “Слуга народу”) і виявили, що він є власником значної кількості нерухомості і елітних автомобілів. А саме: народному депутату належать 24 квартири і 17 автомобілів. Притому поки дане майно ним не задекларовано.

Про це повідомив портал “Українські новини” з посиланням на інтернет-видання “Страна.ua”.

Сам Дубинський заявив, що і не повинен своє майно декларувати зараз, оскільки термін подачі декларації за поточний рік – квітень 2020 року. Він пообіцяв внести все майно в декларацію про доходи в належний термін.

В автопарку нардепа, крім інших автомобілів, –  Toyota Land Cruiser 2013 року випуску, вартістю 50 тис. доларів (даний автомобіль йому нібито дає покататися мама). Ще 7 автомобілів парламентарія – марки Mercedes-Benz. Також у нього є Porsche Carrera і Honda. Багато автомобілів старі – їх Дубинський реставрує за чималі кошти.

Мама політика володіє 4 легковими автомобілями, в тому числі Maserati Coupe Cambiocorsa. На питання по останньому Дубинський заявив, що його “мама любить швидкість”.

Що стосується нерухомості, то у нардепа є квартири і будинки в різних районах столиці. З них – 2 квартири на столичному Подолі, по квартирі на Печерську і на Теремках, будинок в Солом’янському районі, а також 6 земельних ділянок в Київській області. Ще 7 квартир належить дружині Олександра Дубинського. Матері Олександра Дубинського належить близько двох десятків об’єктів нерухомості в столиці.

Дубинський заявив, що все воно (майно) абсолютно легальне.

“До виборів мій стан нікого не цікавив, хоча я його не приховував – все в відкритих реєстрах. І ось з’явився сюжет в тональності пролетарської ненависті, очевидно, замовний, який навіть і розслідуванням не назвеш: набір даних, які публікуються з 2015 року кожен раз , коли я комусь наступаю на хвіст “, – сказав нардеп.

Він вважає, що сюжет програми Bihus.info – відповідна реакція групи депутатів і політиків на атаку Дубинського на проект ProZorrro.

“Вони бояться за свої гроші, 800 млн гривень прибутку на поточний рік, які крадуться з бюджету. Ключовий генератор білого прибутку для активістів. Соросята його захищають”, – упевнений нардеп.

Що стосується нерухомості, записаної на матір, Дубинський сказав, що квартири – це цінний актив.

“На кого хочемо, на того і оформляємо. У нас є різні активи сім’ї. У 2013-2014 році розходилися батьки і сталося переоформлення частини майна всередині сім’ї. Як ми всі це оформляли – наша справа. Чому так багато квартир? Тому що нерухомість – найвигідніше розміщення коштів», – уточнив Дубинський.

На питання про джерела доходів Дубинський відповів, що перший капітал заробив в кінці 90-х-початку 2000-х років, торгуючи мобільними телефонами на київському “Радіоринку”.

“Я з 18 років працював на” Радіоринку “, і як би когось це не дратувало, але перші великі гроші заробив не на телебаченні. Я торгував електронікою. У той час комерція приносила 100 доларів в день – колосальні гроші в той період. Бюджет не пиляв, на потоках не сидів, в офшори не виводив, гранти не п @ зділ, і жаба мене не тисне “, – підкреслив парламентарій.

Джерело

facebook