fbpx
Суспільство
Нардеп заявила, що зарплати у 35 тисяч гривень їй не вистачає на життя, при цьому народна обраниця не змогла відповісти на питання, яка повинна бути зарплата у депутата (ВІДЕО)

Народна обраниця Кіра Рудик зізналася, що їй не вистачає зарплати і зараз вона користується “фінансовою подушкою”.

Нардеп Кіра Рудик поскаржилася на депутатську зарплату в 35 тисяч гривень і заявила, що такої суми їй не вистачає на життя.

Лідер партії “Голос” також оголосила про намір ініціювати питання про підвищення оплати праці для народних обранців і озвучила ще один альтернативний варіант.

Про це вона розповіла в ефірі програми “Перехресний допит” на 24 Каналі.

За словами Рудик, яка прийшла в політику з бізнесу, рятує ситуацію накопичена раніше “фінансова подушка”.

“35 тисяч – ні звичайно, мені не вистачає. Я прийшла в політику з “подушкою”, достатньою, і зараз я її використовую”, – заявила вона.

Також Рудик розповіла, що депутати з фракції “Голос”, у яких немає такого грошового запасу, не мають ніяких доплат.

“Це велика проблема… Ми розуміємо, що, швидше за все, після місцевих виборів нам потрібно буде щось вигадувати”, – зазначила нардеп.

Також Рудик уточнила, що це може бути або ініціювання питання підняти зарплату депутатам, або “спробувати допомогти тим людям, у яких є така необхідність, влаштуватися на викладацьку діяльність – тобто отримувати доплату”.

“Нам потрібно буде тоді зняти з них певну роботу у фракції, щоб вони могли заробляти собі на життя”, – висловила думку політик.

При цьому Рудик не змогла відповісти на питання, яка повинна бути зарплата у депутата. Вона зазначила, що з урахуванням усіляких пільг нардеп виходить для держави “дуже дорогим”, і було б чудово, якби цю саму допомогу не покривали, як витрати, а видавали з зарплатою відразу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Ютуб.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook