fbpx
Шоу-бізнес
Наречена екс-чоловіка Ані Лорак поїхала до рідних місць Кароліни, колишньої дружини турецького бізнесмена Мурата Налчаджіоглу: “Стільки приємних спогадів і незабутніх моментів, пов’язаних з цим містом” – фото

Наречена екс-чоловіка Ані Лорак поїхала до рідних місць Кароліни, колишньої дружини турецького бізнесмена Мурата Налчаджіоглу.

26-річна українська візажистка Лілія Реус 9 липня опублікувала у Instagram фото, зняте у Чернівцях.

Реус побувала на малій батьківщині колишньої дружини свого коханого, 45-річного турецького бізнесмена Мурата Налчаджіоглу, яка будує кар’єру в РФ 43-річної української співачки Ані Лорак. Вона народилася у місті Кіцмань Чернівецької області.

“Скучила гуляти вулицями Чернівців. Стільки приємних спогадів і незабутніх моментів, пов’язаних з цим містом”, – написала Реус.

У березні колишній чоловік Ані Лорак разом із Реус та її дочкою від попередніх відносин виїхали до Туреччини. 1 липня вони повернулися до України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @__l_i_l_i_a___

Ані Лорак та Налчаджіоглу одружилися 15 серпня 2009 року, а в січні 2019-го розлучилися. У шлюбі в 2011 році у пари народилася дочка Софія.

Після початку війни РФ проти України Налчаджіоглу засудив російську агресію проти України. “Люди запитують, чому я підтримую Україну. Тому, що я жив в Україні останні 17 років, це моя країна”, – написав він тоді.

Ані Лорак навпаки замовчує війну РФ проти України, а наприкінці червня засвітилася в Москві в компанії російських артистів, які знаходяться або в списках санкцій, або в базі сайту “Миротворець”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.