fbpx
Шоу-бізнес
Нарешті Ектор Хіменес-Браво показав українцям свою кохану жінку: справжня красуня! Серед прихильників кулінара ходять чутки, що вони вже й побралися, та чи правда це

Нарешті Ектор Хіменес-Браво показав українцям свою кохану жінку: справжня красуня! Серед прихильників кулінара ходять чутки, що вони вже й побралися, та чи правда це – час покаже, пара про це поки що мовчить.

Відомий український кулінар Ектор Хіменес-Браво ще минулого року зізнався, що в нього з’явилася дівчина, яка дає йому надію на міцні стосунки і спільне майбутнє.

Тому він і вирішив приховувати особистість нової обраниці, щоб публічність знову, як це вже було в його житті, не змогла зруйнувати його стосунки.

Але все ж таки Ектор Хіменес-Браво показав обличчя таємної коханої, зробивши це в публікації у своєму Інстаграмі. виклавши спільне фото з коханою.

Вони на фотографії були разом. Колумбієць зізнався, що сумує за їхніми сімейними вечорами.

Фанати вирішили, що у такий спосіб кулінар натякнув на статус їхніх відносин, адже напередодні війни до артиста приїжджала мама, а вже через день він поїхав з коханою у подорож. Тоді шанувальниці вирішили, що Ектор одружився, інакше навіщо покидати рідну матір майже одразу після її приїзду.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Чи побралася пара насправді, ми можемо поки що лише здогадуватися, але шеф-кухар разу раз говорить про те, наскільки серйозно ставиться до своєї дівчини, тому навіть якщо весілля ще не відбулося, то чекати його варто найближчим часом. Тим паче, що випробування відстанню та важкими часами пара долає прекрасно.

Нагадаємо, кохана дівчина Хіменеса-Браво наразі тимчасово виїхала до Польщі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.