fbpx

Нарешті мій синочок-захисник у відпустці, навіть новий рік з нами зустріне! Але я маю дуже серйозно з ним поговорити. Як живе невістка – це неприйнятно. Я приблизно підрахувала, скільки вона на себе витрачає грошей! Більше, ніж на дитину! Я живу в сусідньому будинку і щоранку майже до них ходжу, так ви би бачили, чим вона снідає! Я маю сказати сину, щоб він або розлучився, або перерахував зарплату мені, а я Христі видавати буду. І мені, щоправда, щомісяця 10 тисяч гривень дає, але я їх економлю, відкладаю або на допомогу військовим віддаю

Ми живемо в Києві – я і родина мого єдиного сина. У Діми є дружина і 5-річний син. Вони живуть в окремій квартирі, на яку я заробила свого часу сину в Італії, коли їздила на заробітки після розлучення з чоловіком.

Я живу в окремій однокімнатній квартирі в тому ж дворі, щоб бути завжди близько до сина, прийти до них прибрати як слід чи їжі нормальної наготувати, бо ці сучасні дівчата, як моя невістка, просто нікудишні господині.

З перших днів повномасштабного вторгнення мій Діма пішов захищати Україну, хоч я його дуже сильно умовляла не поспішати. Але він сказав, що це його обов’язок перед родиною і країною.

Я не могла вплинути на його рішення, мені залишилося лиш молитися і просити Бога захистити мою дитину.

Добре, хоч Діма не на передовій служить зараз вже, як спочатку, а в більш спокійному місці.

Крім переживання за синочка, моє життя псує поведінка невістки, і тут я зупинюся детально, сподіваюсь на вашу підтримку.

Почну з того, що вона не працює повноцінно, адже сама з дитиною, бачте, хоч і поруч і все допомагаю.

Христина щось там клацає в ноутбуці – продає якісь товари через інтернет і якісь копійки має.

Та й Діма їй дозволив сидіти дома, він невістці свою зарплату пересилає. І мені, щоправда, щомісяця 10 тисяч гривень дає, але я їх економлю, відкладаю або на допомогу військовим віддаю.

А от Христина розпоряджається грошима мого сина геть не правильно.

Знаєте, я тихенько обійшла салон краси, косметологічний центр і спортивний зал, які вона відвідує.

Ціни там просто космічні, банальний манікюр 600 гривень коштує, а вона його раз на два тижні робить.

Про косметолога і спортзал взагалі мовчу, як і кафе ресторани, які вона з малим або подругами два-три рази на тиждень відвідує.

Словом, мені просто нестерпно це бачити, знаючи, в яких умовах моя єдина дитина!

І ось нарешті мій синочок-захисник у відпустці, навіть новий рік з нами зустріне! Але я маю дуже серйозно з ним поговорити.

Як живе невістка – це неприйнятно. Я приблизно підрахувала, скільки вона на себе витрачає грошей! Більше, ніж на дитину!

Я живу в сусідньому будинку і щоранку майже до них ходжу, так ви б бачили, чим вона снідає! Канапками з червоною рибкою, і це по будням, а не в свята!

Я маю сказати сину, щоб він або розлучився, або перерахував зарплату мені, а я Христі видавати буду. Я точно буду краще фінансами розпоряджатися у час його відсутності, ніж це робить невістка.

Косметолог, спортзал і прибиральниця, якій вона платить, їй точно не потрібні, не ті часи зараз, щоб так гроші тринькати, важко сином зароблені! А манікюр набагато дешевше можна робити.

Для кого їй зараз потрібно так доглядати себе??? Бачаться з сином раз на кілька місяців, от і можна лиш перед його приїздом приводити себе на стільки ретельно в порядок, а не на постійній основі.

Це моя думка і я переконана в її правильності, тому маю підібрати правильно слова і переконати сина дослухатися мене, адже я його матір і хочу найкращого для нього і його сім’ї.

Автор – Олена К.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page