fbpx
Шоу-бізнес
“Нарешті я її знайшов!”: фіналіст “Холостячки” Олексій Тригубенко поділився радісною звісткою і показав дівчину-красуню (фото)

“Нарешті я її знайшов!”: завидний наречений, фіналіст “Холостячки” Олексій Тригубенко, поділився радісною звісткою і показав дівчину-красуню.

Ексклюзив! Фіналіст “Холостячки” Олексій Тригубенко вперше показав дівчину, з якою його роз’єднала війна.

Нещодавно в ефірі СТБ та на офіційному Youtube-каналі вийшов 3 випуск нового проєкту “Як ти?” з Григорієм Решетником. Цього разу до відвертої бесіди доєдналися екс-учасники 1 сезону реаліті “Холостячка”. Вперше після участі у проєкті Олексій Тригубенко розповів про стосунки, які вважав особливими, про те, як на них вплинула війна, та про що найбільше зараз мріє. А також поділився світлинами дівчини, з якою його розділила війна!

“Я познайомився з дівчиною за місяць до війни. Її звати Аліна, вона сама з Чернівців. Деякий час жила за кордоном, тому не дивилась реаліті “Холостяк” і “Холостячка”. Не знала, хто я, – розповідає Олексій. – Пам’ятаю, стоїмо з нею, як раптом до мене підходить чоловік, починає розмову і просить зробити спільне фото. Аліна не зрозуміла, що відбувається, й розсміялася: “З тобою що, люди фоткаються? Чому?”.

Тоді я віджартувався, що, мабуть, мене переплутали з якимось актором. Але коли вже підійшли хлопці з 2 сезону “Холостячки”, Аліна зрозуміла, що ми знімалися у якомусь проєкті. Вже через три тижні нашого спілкування вона таки подивилася сезон з моєю участю. Сказала, що навіть добре, що не знала до цього, хто я. Пізнала мене як особистість. Інакше у неї були б уже сформовані певні враження і думка про мене”.

Разом з Аліною Олексій ходив на зйомки шоу СТБ “Танці. World of dance”. Та щоразу організовував романтичні побачення.

“Нарешті я знайшов дівчину, з якою хочу бути, яка мені цікава. Але зараз вона за кордоном і ми не разом… Аліна поїхала до Чернівців за два дні до початку війни і після того ми вже не бачились. Ми підтримували контакт. Я їй казав, що війна закінчиться, два-три дні – і вона повернеться до Чернівців, все буде добре. Але війна продовжується. І я не можу заставляти людину приїхати в Україну”, – ділиться Олексій.

Екс-учасник зізнається, що з початком війни йому ще більше захотілося кохання, родину і дітей: “Зараз я мрію про те, щоб війна закінчилася і Аліна повернулася в Київ”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Телеканал СТБ🇺🇦 (@stbua)

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page