fbpx

“Народ скористається своїм абсолютним конституційним правом і висловить свою думку щодо приєднання до Російської Федерації. Чомусь я впевнений, що саме так воно і буде”. “ЛНР” буде проситися приєднатись до Росії  – політичний оглядач

“ЛНР” буде проситися приєднатись до Росії.

Сепаратистська частина Луганської області на сході України, так званої ЛНР (“незабаром може провести референдум про приєднання до Росії”, – заявив у неділю лідер сепаратистів ЛНР Леонид Пасечник.

“Я думаю, що найближчим часом на території ЛНР буде проведено референдум», – сказав журналістам у Луганську голова самопроголошеної області Леонід Пасечник.

“Народ скористається своїм абсолютним конституційним правом і висловить свою думку щодо приєднання до Російської Федерації. Чомусь я впевнений, що саме так воно і буде”, – додав він.

Однак у Державній думі, нижній палаті російського парламенту, цю ідею сприйняли прохолодно.

Голова комітету у справах СНД Леонід Калашніков заявив, що для такого кроку зараз не час.

“Я вважаю, що зараз не найкращий час для цього. І навряд чи потрібно зараз розглядати такі питання”, – сказав він.

24 лютого президент Росії Володимир Путін оголосив про “спеціальну військову операцію” з заявою про захист Донбасу від “геноциду”, посилаючись на небажання України виконувати Мінську угоду про мирне врегулювання протягом восьми років. Однак він швидко поширився на решту країни.

Незважаючи на загрози санкцій з боку Заходу, Москва офіційно визнала анклави Донецька та Луганська на Донбасі, на сході України, незалежними державами i пішла війною проти України.

Ростислав Демчук, журналіст, політичний оглядач, експерт у справах ЄС та НАТО, міжнародних відносин (https://www.facebook.com/rostyslav.demchuk)

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page