fbpx

Нас в родині двоє, я і моя старша сестра Катерина. Батьки живуть в маленькому райцентрі, а Катя вийшла заміж в Полтаву. Я теж вступила в обласний центр навчатися й пішла тут працювати. Але тепер я живу з сестрою, і якось так поступово склалося, що сестра переклала на мене всі хатні зобов’язання і турботи, і я тепер у неї безкоштовна хатня робітниця

Нас в родині двоє, я і моя старша сестра Катерина. Батьки живуть в маленькому райцентрі, а Катя вийшла заміж в Полтаву. Я теж вступила в обласний центр навчатися й пішла тут працювати.

Але тепер я живу з сестрою, і якось так поступово склалося, що сестра переклала на мене всі хатні зобов’язання і турботи, і я тепер у неї безкоштовна хатня робітниця.

В якусь мить я зрозуміла, що більше так не хочу і не можу, і  відмовилася виконувати те, що вона на мене переклала: готування, прибирання, закупівля продуктів, оплата комуналки, безкоштовна няня для дитини.

І все б нічого, якби у мене не було свого особистого життя: навчання, роботи, хлопця. А вся річ у тому, що немає ніякої взаємовигоди, сестрі користь у цьому є, мені – немає. Після того, як я зрозуміла, що мені від цього плюсу ніякого немає, я більше почала проводити часу на роботі і своїм молодим чоловіком.

І ось зараз Катя вона налаштовує проти мене всю сім’ю, говорить їм про те, що я така-сяка, зовсім їй не допомагаю, а вона зовсім сама з дитиною.

Уся ця історія почалася з того, що я переїхала до неї після її розлучення з чоловіком. Тобто я маю замінити його! Так придумала собі Катя.

Сестра у мене з не простим характером, зрозуміло з рідних їй ніхто не допомагає, хіба що вислухають її скиглення, батьки дадуть небагато грошей, а в няньки і хатні робітниці ніхто записуватися не збирається.

Але оскільки я живу з сестрою і за проживання не плачу, батьки і бабуся вважають, що ноша у мене дуже проста – просто допомагати Каті у всьому, але при цьому працювати і влаштовувати особисте життя.

Я можу вирішити це питання тим, що припиню з сестрою спілкування і з’їду, але це означає те, що всі рідні відвернуться від мене і не будуть спілкуватися зі мною. А всі мої спроби вирішити це питання якимось компромісом нічого не дали. І що його робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com

Фото ілюстративне, авторське

You cannot copy content of this page