fbpx
життєві історії
Нас всі родичі й друзі відмовляють, але ми вирішили купувати квартиру саме зараз, бо я вже більше так не можу. Я перебуваю в постійних сумнівах, бо це я переважно займаюся цм питанням, а чоловік в теробороні. Але розумію, що час стає відповідальним і треба переходити до дій. Суть питання, власне, ось в чому

Нас всі родичі й друзі відмовляють, але ми вирішили купувати квартиру саме зараз, бо я вже більше так не можу. Ми із сім’єю вирішили купити квартиру. Здавалося б, все чудово. Але ні.

За довгі роки ми об’їздили потай від усіх чверть країни у пошуках варіантів для того, щоб визначити для себе найкращий варіант для проживання. І ось зараз склалася така ситуація.

Купити квартиру у своїй області хоч навіть і 4-кімнатну або під столицею однокімнатну в новобудові. Плюс ремонт там треба, а на нього грошей немає. Але тут, біля Києва, ще є перспективи заробити, хоча часи не найкращі зараз, це зрозуміло.

Водночас є і острах натрапити на квартирних маклерів, довгобуд, “заморожене будівництво” або що там ще може бути при покупці квартири. Я навіть не знаю як правильно вчинити.

Я перебуваю в постійних сумнівах, бо це я переважно займаюся цм питанням, а чоловік в теробороні. Але розумію, що час стає відповідальним і треба переходити до дій. Важко знайти місце і чаша терезів зависла.

Ще ця вся ситуація в Україні дуже вплинула на нашу родину. Обмеженість у переміщенні, зростання валюти.

Голова вже як калькулятор, я від циз думок не відпочиваю.

Коли вкласти гроші, та головне – куди? Я втомилася. Просто сил немає, але жити на оренді вже теж не можу з дітьми.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.