fbpx

Наш 33-й син хоче зробити велику помилку – одружитися на Яні. Що ми з чоловіком тільки не робили, нічого не може їх розлучити. А місяць тому діти поїхали відпочивати в Буковель. Яна ж як приїхала, то світилася від щастя, і потім місяць часу виставляла різні фото, де вона “королева”, а наш Віктор, як коняка загнана, їй богу. Ні стида ні совісті в людини немає

Я переживаю за щастя сина. Він хоче одружитися з жінкою, яка йому не підходить.

Ярослава та її чоловік лише бажають, щоб їхній хороший син Віктор був щасливим. Він знайшов жінку, яку любить, але схоже, що вона просто використовує його. Годує її вже чотири роки. А тепер він навіть планує весілля з тим розважливим виродком…

Кожен батько бажає своїй дитині лише найкращого. У нас із чоловіком така сама ситуація. Ми зробили б усе заради нашого єдиного сина Віктора, якому цього року виповнилося 33 роки. Його щастя для нас найголовніше. Зараз ми намагаємося м’яко сказати йому, що жінка, яку він знайшов, не підходить йому. Ця Яна просто нестерпна жінка, яка витягує з нього всі соки. Він же не робот.

Наш син Віктор хороший хлопець. Він хороша людина, яка докладе всіх зусиль для інших. Він ніколи нікому не каже “ні”. Він допоможе, навіть якщо не зможе. Я думаю, що він отримав лише найкраще від нас двох. Ми з чоловіком пишаємося ним і не хочемо нічого, крім того, щоб він був по-справжньому щасливим. Я завжди мріяла, щоб він знайшов таку ж гідну дружину, з якою він і подарує нам онуків.

Одним словом, такий, як він, заслуговує на жінку, яка любитиме його і завжди підтримуватиме. І Віктор вважає, що Яна саме така. Вони зустрічаються чотири роки. Вона живе в його квартирі, і він тягне все на своїй шиї. Через кілька місяців після того, як вони почали зустрічатися, Яну звільнили з роботи. Відтоді наш добрий Віктор опікується нею.

З самого початку ми про цю ситуацію нічого не сказали. Іноді буває, що втрачаєш роботу. Ми ж думали, що Яна чимшвидше почне шукати щось нове. На жаль, з нашою Яною це не так. Напевно, спочатку шукала роботу, але коли побачила, що Віктор гідно справляється, швидко припинила пошуки. Віктор за все платить: за квартиру, заправляє авто, побутові витрати, відпустку та лікарів, оскільки наша майбутня невістка довіряє лише приватним спеціалістам, а вони коштують купу грошей.

Коли я акуратно запитала його два роки тому, як він планує далі жити, він чітко відповів. “Поки Яна не знайде гідної роботи, я подбаю про неї. Я люблю її”, – зізнався він мені.

З одного боку, я пишалася своїм сином. Але з другого боку я поступово зрозуміла, що відбувається. Яна використовує його добре серце. Хто б не хотів спати до дев’ятої, і не поворухнувши навіть пальцем, мати все готове.

Чоловік намагався поговорити з Віктором як чоловік з чоловіком і чітко сказав йому, що він повинен встановити певні правила дома. “Роботи вистачає для усіх, треба її більше штовхати, щоб щось знайти. Ти не можеш все життя її на своїй шкурі тягти”, – намагався він направити його в правильний напрямок. Віктор, однак, ніби не чув і не бачив нічого.

Крім того, що Віктор робить для Яни, він ще й почав щорічно оплачувати відпочинок. Перший рік на море літали, а останнім часом в Карпати їздять, і по фото я розумію, що коштує все це о-го-го.

Яна потім має що постити у своєму інстаграмі більше місяця. На всіх світлинах вона як королева, а мій Віктор як загнаний кінь. Мені, як матері, важко дивитися на все це. Я намагалася поговорити з нею про це, але вона швидко прикривала мені рота. “Якщо Віктор не заперечує, я не розумію, чому вас це турбує?”, – відповіла вона.

Тож нам доведеться чекати, поки Віктор сам розбереться. І, мабуть, доведеться чекати ще довго. Він вирішив, що хоче з нею після нашої Перемоги одружитися. Коли син нам про це повідомив, я мало не зомліла! Я розсердилася, оскільки до останнього надіялась, що вони розбіжаться, як в морі кораблі.

Ми не знаємо з чоловіком, як сказати синові, що він робить найбільшу помилку в житті. Він такий милий і закоханий, що, ймовірно, насправді цього не бачить. Боюся, що колись буде пізно щось виправляти.

Як його напоумити? Як достукатися до Віктора?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page