fbpx

Наш тато вже у пристойному віці. Він розлучився з мамою, і зійшовся з іншою жінкою 10 років тому. І все б нічого, та недавно ми з сестрою дізналися, що вона “тягне” його до РАЦСу. Коли я з татом поговорила “на чистоту”, то дізналася такі речі про Галину Степанівну, що земля пішла з-під ніг. А я то думаю, чого вона всі ці роки постійно намагалася уникати зустрічі з нами

Наш тато встиг знову закохатися після розлучення. Він знайшов дивакувату Галину Степанівну, яка, на жаль, не прийняла ні мене, ні мою сестру. Ми, мабуть, змирилися б із цим, якби Галина Степанівна не почала підштовхувати батька до РАЦСу. Ми обидві підозрюємо, що її цікавить лише майно, яким володіє батько

Коли мої батьки розлучилися, я хотіла лише, щоб тато знайшов когось і не був на старості років один. Мені це вдалося, але я не задоволена. Його новій дружині 65 років і Галина Степанівна намагається викреслити мене і мою сестру з життя мого тата. Вона має намір завести його до РАЦСу. І всім зрозуміло, чому саме такий поспіх.

На жаль, шлюб моїх батьків не був щасливим. Мама часто їздила на заробітки до Польщі, а коли і була дома, то вони весь час з татом сперечалися. Було зрозуміло, що треба розійтися. Тато подав на розлучення. Мама хотіла це зробити, але так і не дійшла до цього. Розлучення було дуже важким в плані того, що вони “гризлися” як собаки. Ми всі відчули полегшення, коли все закінчилося.

Мене не дуже цікавило, що буде з мамою. У нас ніколи не було хороших стосунків. Мене більше цікавило, що буде з татом. Він купив квартиру в нашому районному центрі і деякий час жив один. Ми зі старшою сестрою Ганною намагалися якомога менше тримати його наодинці. Одним словом, ми підкинули йому ідею знайти когось.

Він один був близько півтора року. І ось одного дня він зустрів Галину Степанівну. Перше враження було досить хорошим. Вона була трохи чудернацькою, як на мій смак, і мала тверду думку про все. Але тато придивився до неї, і вони стали парою. Вони разом ходили гуляти в парк, особливо в театри, що є татовим захопленням на все життя. Було приємно бачити його нарешті щасливим.

Галина Степанівна не прийняла ні мене, ні Ганну. Хоч і не безпосередньо, але вона давала нам це зрозуміти. Зазвичай, коли в нас мала відбуватися спільна зустріч, вона уникала її в останню хвилину. Протягом десяти років, що вони з батьком разом, ми всі разом бачилися приблизно раз на рік. І це з примусу. Галина Степанівна нас просто не любить.

Це те, з чим я можу ще змиритися. Але мене бентежить те, що тато заговорив про одруження. Той, хто стверджував, що більше ніколи не одружиться. Зважаючи на те, яка людина Галина Степанівна, я боюся, що це не любов з її боку. Коли тато назвав причину раптового одруження, мене осяяло.

Вони разом уже десять років, і вона, на скільки я розумію, ніколи нічого не оплачувала. (у тата пристойна пенсія, він працював на шахті). Вона живе в його квартирі, і одного разу батько поскаржиться, що рахунки платить лише він, а Галина Степанівна віддає свою пенсію дітям та внукам. Це також певною мірою допомагає її родині. Галина Степанівна має двох дочок і чотирьох онуків. Тато повністю її забезпечує. Без зайвих слів ми з сестрою занепокоїлися цим питанням.

Але тато навіть чути не хоче про те, щоб Галина Степанівна з ним лише через гроші. Ми насправді розлютили його своїм страхом за його майно. Ми ж хочемо для нього найкращого. Він все життя важко працював, і у нього є пристойні заощадження. Це несправедливо, що Галина Степанівна має на це право. І точно не її родина. Але батько попереджає, що якщо він не одружиться з нею, вона може покинути його.

Я не розумію, як він не бачить, що вона задумала. Він насправді бачить у цьому благі наміри. Тато не тільки не слухає нас, але він може серйозно одружитися з нею. Я не можу уявити, щоб хтось, хто просто знущається над моїм татом, став моєю мачухою. Я таємно сподіваюся, що тато скоро це зрозуміє і вони розійдуться, як в морі кораблі!

А що б ви робили на моєму місці?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page