fbpx
життєві історії
Наша мама набралася сміливості і «пocлaлa подалі» батька, коли дізналася, що він зpaдив її вже в 3-iй раз

Нашa мама набралася сміливості послала батька, коли дізналася, що він зрадив її вже в 3-iй раз. Вона, нарешті, залишила його і забрала з собою нас з братом.

Вона багато років працювала в салоні краси і все ще там працює. Вона піднімає свою з нічого, і робить те, що повинна, подобається їй це чи ні.

Вона якось примудрялася, незважаючи на свій напружений графік, завжди готувати нам сніданок і обід. Вона не завжди була вдома, щоб приготувати вечерю, але з часом ми з братом навчилися це робити самі.

Вона дала нам свободу, яку ми хотіли, але не дуже багато, щоб ми «не випали за борт».

Вона карала нас, коли ми робили щось погане, але нічого надто різкого, і вона завжди пояснювала, чому вона повинна це робити.

Вона чудова жінка, і я поважаю її. Вона мій кумир. Ця жінка, яка кинула чоловіка із 100 тис. на рік, і почала жити самостійно і змогла виростити двох хлопчиків з мінімальною зарплатою.

Читайте також: «Господи! Прости його! Синочку, синочку… Дорогий… Єдиний. Привів … Залишив»,- голосила погойдуючись старенька бабуся

Я не думаю, що ми з братом могли щось зробити, щоб віддячити їй, але ми, нарешті, стали досить заможними, щоб спробувати зробити це.

Мій брат і я недавно зібрали всі наші накопичення і пригледіли будинок, який ми можемо купити для неї. Ця жінка пожертвувала всім, що у неї було заради нас.

І я шалено радий, що через три місяці в день її народження ми, нарешті, зможемо здивувати її повністю оплаченим будинком, який ми купили для неї.

facebook