fbpx

“Наша знімальна група дісталася до закритого пляжу. Ніщо не віщувало біди”. З ведучою “Орла і решки” стався нещасний випадок на зйомках

У прес-службі шоу “Орел і решка” повідомили про неприємний інцидент, який стався з новою ведучою програми Наталі Неведровою. Як з’ясувалося, під час зйомок “Орел і решка. Рай і пекло 2” в Катарі Неведрову довелося госпіталізувати.

30 вересня Наталі Неведрова вжалив морський хижак. Неведрова каже, що це була отруйна медуза:

Читайте також: Які стрaшні хвороби загострюються восени, і як від них вберегтися

“Наша знімальна група дісталася до закритого пляжу. Нічого не віщувало біди. Ми знімали кадри, де я плаваю в затоці, відпочиваю на березі. Але в один з моїх заходів в воду, мене вжалила, наскільки я зрозуміла, велика отруйна синя медуза. Місце укусу одразу почервоніло, я відчула пекельний біль. Відчуття було таке, ніби я чимось порізалась.

Вже на березі сильно закрутилася голова, помутніло в очах і хлопці зі знімальної групи терміново покликали рятувальників, які надали першу медичну допомогу і викликали лікарів.

Ведучу екстрено госпіталізували. Після того, як ведучу доставили в лікарню їй надали всю необхідну допомогу, але ще вночі у Наталі була температура 38.7 °C.

Прадва, лікарі кажуть, що вже скоро випишуть Наталі Неведрову так, як вона йде на поправку.

Джерело.

You cannot copy content of this page