fbpx
життєві історії
Наше знайомство з батьками Всеволода було заплановане на велике церковне свято. Я приїхала на дачу, де мене вже всі чекали, на таксі. По дорозі прикупила фруктів, цукерок, та “червоненького”, ну, щоб не з порожніми руками. “Біля плити” господарював мій наречений. Я ще так зраділа, така гордість з’явилася. І тут ми всі сідаємо за стіл. Всеволод на величезній тарілці голубого кольору приніс запашні стейки. Мене хватило на пів годинки

Наше знайомство з батьками Всеволода було заплановане на велике церковне свято. Я приїхала на дачу, де мене вже всі чекали, на таксі. По дорозі прикупила фруктів, цукерок, та “червоненького”, ну, щоб не з порожніми руками. “Біля плити” господарював мій наречений. Я ще так зраділа, така гордість з’явилася. І тут ми всі сідаємо за стіл. Всеволод на величезній тарілці голубого кольору приніс запашні стейки. Мене хватило на пів годинки.

Є чоловіки, які думають, що жінкам зовсім не обов’язково їсти. Вони мають готувати виключно для чоловіків. А за стіл жінка повинна сідати лише, щоб дивитися, як коханий насолоджується її кулінарними шедеврами. Думаєте, таких не буває?

Помиляєтесь!

Ось вам кілька прикладів із реального життя:

“Прокинулася рано, щоб зайнятися приготуванням сніданку та вечері, оскільки мала затриматися на роботі. Втомлена поспішаю додому і тішуся, що заздалегідь приготувала вечерю. А потім бачу, що все з’їдено. Остап ще й дивується: а хіба ти теж хочеш?”

“Наше знайомство з батьками Всеволода було заплановане на велике церковне свято. Я приїхала на дачу, де мене вже всі чекали, на таксі. По дорозі прикупила фруктів, цукерок, та “червоненького”, ну, щоб не з порожніми руками. “Біля плити” господарював мій наречений. Я ще так зраділа, така гордість з’явилася. І тут ми всі сідаємо за стіл. Всеволод на величезній тарілці голубого кольору приніс запашні стейки.

Розклав кожному по два великі шматки, а мені один маленький. На моє запитання: Що це таке? Всеволод усім повідомив, що в мене дієта. Після цього я одразу пішла”.

Хто переконав чоловіків, що нам не треба їсти, а треба лише худнути? Вчені довели, що найкориснішою для здоров’я жінок є вага, яка знаходиться на верхньому кордоні встановленої норми. Шкідливо бути надто худою!

Однак більшість чоловіків наполягають на тому, щоб жінка схудла ще. Для чого?

А крім того, чому один з сім’ї може спокійно поїдати обід, а другий має із закоханим поглядом дивитися на свого чоловіка. Хіба це є нормальна ситуація?

Усьому є пояснення.

Якщо перекласти на звичайну людську мову, то така поведінка має причини:

Жадібний чоловік, який просто намагається заощадити.

Чоловік любить худорлявих з підлітковою фігурою, оскільки в нього застарілі погляди.

Чоловік ставиться до дівчини не серйозно. Не вважає за потрібне дбати про її здоров’я.

Я себе люблю і поважу!

Була недавно з хлопцем в ресторані. Спочатку я поїла, потім вирішила за себе не платити і зі скривдженим виглядом пішла.
Як би там не було, але чоловік не повинен поводитися як дієтолог.

А ще колись і таку історію від подруги чула. Пішла вона з хлопцем у кафе. Замовила собі салат із морепродуктами, а він почав обурюватись. Виявилося, що він прийшов поїсти, а мені збирався тільки чай замовити. Такий ось кавалер!

Так що милі дівчата, потрібно добре харчуватися та берегти своє здоров’я!

Чи не так?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!