fbpx

Нашій Яринці кілька днів тому виповнився рік. Вона чудова дівчинка, яка приносить нам лише радість. Принаймні, так я думала донедавна. Але для мого чоловіка Яринка означала зовсім інше. Мабуть, він довго думав, що вона не його, перш ніж розповісти мені про це кілька днів тому. У нас з Василем темне волосся, карі очі і взагалі – ми смугляві. Наші хлопці такі ж як і ми. А ось Яринка в нас геть інша. Вона наш маленький білявий і блакитноокий ангел. Василь додумався до такого, що на голову не одягнеш

Василь додумався до такого, що на голову не одягнеш

Після темноволосих синів у нас народилася білява дівчинка. Але в чоловіка закралися підозрілі думки щодо мене…

Ми з Василем одружені майже п’ятнадцять років. За весь час у нас не було жодної великої кризи. Лише останні кілька місяців показали, що наш шлюб зовсім не в порядку.

У нас двоє хлопців, Артем і Лук’ян уже ходять до школи, і вони чудово ладнають. З ними проблем майже немає, тільки, якби вчилися краще, але то таке. Не знаю, чому два роки тому ми з чоловіком вирішили, що двох дітей мало.

Це правда, що Василь завжди хотів дівчинку, і зрештою я не встояла перед його наполегливістю. Я досить швидко ощасливила чоловіка двома смужками, тому нашій маленькій принцесі Яринці кілька днів тому виповнився рік. Вона чудова маленька дівчинка, яка приносить нам лише радість. Принаймні, так я думала донедавна.

Але для мого чоловіка Яринка означала зовсім інше. Мабуть, він довго думав, що це не його, перш ніж розповів мені про це кілька днів тому. У нас з Василем темне волосся, карі очі і взагалі – ми смугляві.

Наші хлопці також вдалися в нас обох. У них темні очі і волосся. Але Яринка в нас геть інша. Вона наш маленький білявий і блакитноокий ангел.

Мене теж здивувала її зовнішність, але таке могло статися, моя мама теж була блондинкою, тому, можливо, у неї гени від неї. Але такого простого пояснення моєму чоловікові було замало.

Тому якось він прийшов до мене і сказав, що хотів би, щоб Яринка пройшла тест на батьківство.

– Ти мене підозрюєш, що Яринка не твоя?, – обурено кинула я йому тоді.

– Не те, що я тобі не вірю, але впевненість є впевненість, – відповів Василь.

Мені стає сумно. Я знаю, що покаже тест на батьківство, Яринка донька Василя – інакше бути не може.

Мені навіть би в голову не прийшло шукати “щастя” в чужих ліжках.

Але найбільше мене засмучує те, що Василь так думає і справді вірить, що я на таке здатна.

Це справді незручна ситуація, і я не знаю, чи можу я все ще довіряти своєму чоловікові після того, як він зі мною повівся.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page