fbpx
Шоу-бізнес
“Насправді, Кіркоров проти війни! Я написала йому відразу після 24 лютого”: Камалія проговорила цікаве припущення щодо свого “друга співака” Філіпа

“Насправді, Кіркоров проти війни! Я написала йому відразу після 24 лютого”: Камалія проговорила цікаві припущення щодо свого “друга співака” Філіпа.

Ну, не знаю-не знаю. З цим, звісно, ще можна поспорити… Але те, що Бог високо і все бачить, я не сумніваюся!

Дружина мільярдера Камалія висловила сміливе припущення щодо свого колишнього друга, російського артиста Філіпа Кіркорова, який публічно підтримав війну в Україні та окупацію українських областей. Камалія вважає, росіянин насправді може засуджувати дії путінського уряду, але “залежність від господаря” не дає йому права вибору.

Своє висловлювання Камалія виголосила в інтерв’ю на одному з каналів. Нікому не секрет, що в минулому артисти дружили, разом виступали в Росії, Ізраїлі та Великій Британії.

В них були доволі дружні відносини, тому після 24 лютого 2022 року українка без тіні сумніву почала телефонувати та писати як Кіркорову, так і іншим “друзям” артистам з російської федерації, з великим проханням висловитися на свою велику аудиторію, про те, що російські солдати творять на нашій Батьківщині!

Але Кіркоров, з її слів, проігнорував слова подруги, а згодом і зовсім її заблокував у всіх соціальних мережах.

“Я почала писати, намагалася телефонувати, але все марно. Він як у воду канув. Я гадаю, що він мене просто в “чорний список” додав. Хоча ми були друзями, ми разом співали, виступали, їздили і в Ізраїлі, і в Росії, і у Великій Британії, і в Америці”, – сказала співачка у інтерв’ю.

Фото – скріншот з відео