fbpx

“Настав час”: одна з кращих тарологинь України Олена Бюн, дала пророцтво з приводу подальшої долі України. “Рух буде стрімким!”

“Настав час”: одна з кращих тарологинь України Олена Бюн, дала пророцтво з приводу подальшої долі України. “Рух буде стрімким!”

Відома тарологиня дала чітку відповідь по картах Таро, чи будуть “сусіди” намагатися знову захопити звільнені нашими мужніми ЗСУ території

Олена Бюн впевнено відповіла, що розвиватися деокуповані міста і села будуть під українським синьо жовтим прапором.

Всім давно відома тарологиня Олена Бюн дала пророцтво з приводу подальшої долі міст, які зараз ЗСУ змогли повернути під контроль України. Результатами ворожіння на картах вона поділилася у своєму YouTube каналі.

“Нічого було зі своїм статутом йти в свій монастир. Ось так карти говорять. Має бути сприятливий результат справи для цих (деокупованих, – ред) територій. І на цих територіях тепер мають бути українські закони. Карти кажуть, що ЗСУ нарешті вийшли на вірну дорогу, настав їхній час. Вони будуть і далі стрімко рухатися вперед”, – розповіла відомий таролог.

Також Олена Бюн запевнила, що карти пророкують містам, що вийшли з-під окупації РФ, відновлення, відбудову і достаток. Попри те, що майбутнє у них буде саме під українським прапором, загарбники можуть робити спроби по їх поверненню під свій контроль.

“Може, пізніше, зверніть увагу. Пізніше, після того, як він (ворог, – ред) відновить свої сили, може знову спробувати претендувати на ці території. На сьогоднішній день це така гідра, якій ЗСУ рубають голову. Але треба знищити саму гідру, щоб вони більше ніколи не змогла зазіхати на українські території, не приходити зі своїм статутом в чужий монастир”, – резюмувала Бюн.

Українці, кожен з нас повинен стояти на своєму фронті! Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page