fbpx

Наступного тижня малій рочок, будемо святкувати з розмахом, але маму чоловіка я на святі моєї дитини ні бачити, ні чути не хочу! Чоловік наче підтримував мене, але тепер каже, що так не можна. Я розумію, що це Артема сестрички обробили, не інакше! У нас з Поліною Степанівною час від часу виникали конфлікти. І останній стався, коли в мене народилася дочка Стефанія. Зрозумійте, моя свекруха – просто зла людина по своїй природі. І тому я побоялася їй показати дитину – ще не так гляне. Зайшла до нашої квартири і навіть не привіталася зі мною. Тоді я годувала дитину з пляшечки, і вона сказала: “Дай погодувати!” Можна сказати, одразу з порога. Я відповіла: “Ні, хоч руки вимийте”. намагалася задобрити мене подарунками, які відразу було видно – пролежали в неї десь у шафі і були їй не потрібні, і вона вирішила цей непотріб подарувати моїй доньці. Але ж я точно знаю – мама чоловіка мала можливість купити щось нове та нормальне

Наступного тижня малій рочок, будемо святкувати з розмахом, але маму чоловіка я на святі моєї дитини ні бачити, ні чути не хочу! Чоловік наче підтримував мене, але тепер каже, що так не можна. Я розумію, що це Артема сестрички обробили, не інакше!

Почну з того, що мої взаємини з мамою Артема від початку були не найкращі. Я їй ніколи не подобалася, аж до того, що вона ревнувала мене до сина. У нас з Поліною Степанівною час від часу виникали конфлікти. І останній стався, коли в мене народилася дочка Стефанія.

Зрозумійте, моя свекруха – просто зла людина по своїй природі. І тому я побоялася їй показати дитину – ще не так гляне. Тягла з цим до останнього. Зважилася показати дитину Поліні Степанівні, коли доньці виповнилося 3 місяці, та й то заради чоловіка

Як тільки вона дізналася, що можна побачити Стефочку, так одразу й приїхала. Зайшла до нашої квартири і навіть не привіталася зі мною. Тоді я годувала дитину з пляшечки, і вона сказала: “Дай погодувати!” Можна сказати, одразу з порога. Я відповіла: “Ні, хоч руки вимийте”.

Моя відповідь свекрусі не сподобалася. Вона намагалася задобрити мене подарунками, які відразу було видно – пролежали в неї десь у шафі і були їй не потрібні, і вона вирішила цей непотріб подарувати моїй доньці. Але ж я точно знаю – мама чоловіка мала можливість купити щось нове та нормальне.

Якось свекруха навіть висловлювала незадоволення моєму чоловіку через те, що з нами тимчасово живе моя сестра. Так Люба у всьому допомагала мені з дитиною. Відтоді мама Артема остаточно мене не злюбила.

Я постійно помічаю, що Поліна Степанівна налаштовує Артема проти мене та моїх батьків. Одного разу я вийшла і сказала: йдіть з мого дому геть. Вона завелася ще дужче. Продовжувала ображати мене, я ж поводилася спокійно і жодного слова недоброго не сказала, тільки гнала з дому.

Артем у той момент стояв як укопаний. Йому було байдуже, що його дружину не поважають. Абияк вдалося маму чоловіка випровадити. Відтоді я не спілкувалася з нею.

Але наступного тижня у Стефочки день народження, рік виповнюється. Будемо святкувати з розмахом, адже хочеться свята навіть в такі часи. Один момент все псує. Справа в тому, що маму чоловіка я на святі моєї дитини ні бачити, ні чути не хочу!

З чоловіком обговорили до того, що я Поліну Степанівну більше не хочу бачити ніколи, він наче був згоден, підтримав мене, погодився, що на день народження ми її не запрошуємо. І ось залишається кілька днів до свята нашої Стефочки, і Артем заявляє мені, мовляв, ми з сестрами поговорили, і це неправильно, що моєї мами не буде!

Сестри його, мабуть, добре обробили, я це одразу зрозуміла. Тепер я не знаю, що мені робити. Якщо з’явиться вона, мої батьки підуть зі свята. Я дуже не хочу її бачити після всіх неприємних ситуацій. Або взагалі скасовувати свято, яке вже за кілька днів, або що робити? Допоможіть будь ласка, дайте мені добру пораду.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page