fbpx
життєві історії
Настя з чоловіком Владом відправили дітлахів-близнюків до бабусі з дідусем на тиждень на новорічні свята. Щоб малі від батьків відпочили, батьки відновили свої сили. Насті та Владу довелося їхати за близнюками серед ночі, бо діти не заспокоювалися. – Мамцю, якщо я засну на ліжку прабаби Маші, то вона прийде за мною. Я не хочу там спати. Не хочу більше до бабусі з дідусем

У Насті п’ятирічні близнюки Микита та Дарина. Що вони іноді можуть учудити, це ж діти. Постійні крики, поділ іграшкового майна, дитячі суперечки. Настя з чоловіком Владом вирішили відправити дітлахів до бабусі з дідусем на тиждень на новорічні свята. Щоб малі від батьків відпочили, батьки відновили свої сили.

Але бажаного спокою Настя так і не дочекалася. Свекруха Галина зателефонувала і сказала, що Дарину вони ніяк не можуть заспокоїти. Дівчинка плаче і не хоче засинати, просилася до мами. Микита спочатку тримався бадьоро, але потім склав своїй комії компанію і теж почав плакати через відсутність мами. Насті та Владу довелося їхати за близнюками серед ночі, бо діти не заспокоювалися.

Микита сказав:

– Мамцю, якщо я засну на ліжку прабаби Маші, то вона прийде за мною.

– Я не хочу там спати. Не хочу більше до бабусі з дідусем, – пояснила маленька Дарина.

Настя зрозуміла, що її діти просто наслухалися похмурих оповідань від сусідського хлопчика і не схотіли спати на ліжку, яке ще недавно належало їхній прабабусі. Спочатку Настя сердилася на малюків, але потім і сама задумалася. Забрали дітей. Свекри дуже незадоволені лишилися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com